Одноклассница• 14 января 2023
Скачати серіал - безкоштовно та без регістрації
Хочу закачати собі в телефон чи планшет серіальчік, щоб дивитися під час вимкнення світла і щось я так давно нічого не скачувала, що навіть не знаю як це зровити, пам´ятаю, що років 10 тому качала через торент. Як це зараз роблять? Дякую
Байрактара• 14 января 2023
Просто вбиваете название и скачать. И сайты будут. Выбираете макс качество и вперед
заходите в гости• 14 января 2023
Через ЮТУБ можна скачувати і завантажений фільм залишається в Бібліотеці ЮТУБА. Таким чином, можна дивитися завантажені фільми без світла, без інтернету
Мао_Мяо• 14 января 2023
ОченьПриятно-Царь• 14 января 2023
Ответ дляVona-7d6b
Класний сайт, але російський (
Я теж ним користуюся. Там є український переклад зазвичай, в тому числі від них самих.
Мао_Мяо• 16 января 2023
Ответ дляVona-7d6b
Класний сайт, але російський (
Они нашим контентом пользуются, как своим, так почему мы не можем.
Я лично выбираю сериалы на HDRezka не росийские, а зарубежные и приложение не требует включения местоположение телефона, так что оно не опасно.