Начала искать сведения так ли это.
И нашла кое что интересное.
см. скриншоты.
И нашла кое что интересное.
см. скриншоты.
Малена-cb58• 19 января 2023
Я помню,что в школе нас учили говорить ’жовто -блакитний’. А я ещё думала ’почему так? Он же блакитно -жовтий’
Mrs.Ochmonek• 19 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Я всегда считала что флаг Украины это пшеничное поле и небо, а тут ничего понять не могу, как будто море и солнце, но солнце то оранжевое, значит рашка в Гугле что-то мутит.
Вода і Сонце (жовте, не обов´язково оранжеве)) - символи головних дохристиянських богів.
Stiflers Mom• 19 января 2023
Неважно вообще, так, как сейчас - идеально. Голубое небо, жёлтая пшеница. Украина такая и есть
Ответ дляМалена-cb58
Может мы многое не знаем, ну как узнать, в Гугле я уже сомневаюсь что что-то найду, бабушка говорила, что в 1918 году её мама из-за того что перевёрнули флаг плакала и говорила в Украину придёт война, ну если флаг перевернуть обратно, то что будет и не сделают ли этим хуже.
Mrs.Ochmonek• 19 января 2023
Ответ дляStiflers Mom
Люблю наш прапор.
Але якщо основна версія - про пшеницю і небо ( і відоме кліше - Україна-житниця Европи), то тоді це дуже недавній вибір символів.
Думаю, що насправді все таки витоки дуже давні, тому версія з символами основних богів - Ярила і Дани мені подобається більше)
Борисфенка• 19 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Может кто-то хочет перевернуть флаг из-за этой причины, которая на скриншоте.
Война ведь началась уже после того, как Скоропадский его узаконил.
Разное время, так сказать.
Багато хто хоче і я сама хочу.
Але зараз під час війни це просто остання проблема, яка нас хвилює. Не горить, почекає свого часу.
Казали колись, що якась японка нібито радила Кравчуку поміняти місцем прапор, бо там щось не так з ним, вона потім сама загинула в автокатастрофі .
Я до речі саме сьогодні вже теж таку інфу бачила, там натякали на те, що то все люди іудейської національності, тобто не раша) прошу завважити)) . Ще подумала чи то нове іпсо чи старе)) А тут тема вже з’явилась. Я особисто до іудеїв досить гарно відношусь, якщо шо.
Wendy Rhoades• 19 января 2023
Не можу вставити відео(
синьо-жовтий прапор ще з часів Київської Русі, а називали жовто-блакитний за правилами німецької геральдики
Несколько лет назад смотрела передачу не помню какую... И там всякие знатоки, ведуны, историки, астрологи, фен-шуй и т.п изучали наш флаг
Очень, кстати, было интересно!
Так вот тогда было сказано, что флаг наш нужно срочно перевернуть и вернуть его в историческое состояние ’жовто-блакитний’ иначе наши беды не прекратятся и мы будем постоянно в состоянии беды, войны и всякого плогохо - ни мира, ни лада, ни достатка.
Что нужно вернуть обратно флаг на законом уровне! И ещё нам нужно поменять дату Дня Независимости
Очень, кстати, было интересно!
За синєє небо, за жовте колосся боротися треба щоб краще жилося...
В школі таку пісеньку співали.
Я прихильник Сонця і Моря.
І слова гімну ’ще не вмерла...’ - фу.
Типу чекаємо - скоро вмре.
Буде жити...мені більше до вподоби.
Як навмисно нам ’поробили’ цим всім на войни.
В школі таку пісеньку співали.
Я прихильник Сонця і Моря.
І слова гімну ’ще не вмерла...’ - фу.
Типу чекаємо - скоро вмре.
Буде жити...мені більше до вподоби.
Mrs.Ochmonek• 19 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Не можу вставити відео(
А як називається відео?
З Русі - значить точно жовте сонце зверху.
Ответ дляКонкордія
це ви когут сьогодні дивилися?
Wendy Rhoades• 19 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Спасибо большое, прочитала.
И теперь что процентов понимаю для чего кому-то взбрело в голову перевернуть флаг Украины.
Протесты или война, но тут скорее первое, так как война в Украине уже есть.
если вам интересно, найдите на ютуб ’ЯК ВИНИК СИНЬО-ЖОВТИЙ ПРАПОР? Пояснення українського історика’
Олександр Алфьоров
Скоропадский ничего не переворачивал, это манипуляция.
Олександр Алфьоров
Ответ дляКонкордія
За феншуєм чи чимось такого роду, синій - стихія води. І погано коли він зверху. Бо ’заливає’, затоплює усе.
Синій дах не радять при будівництві будинку.
Ответ дляAnya Angel
Война не потому, что типа флаг перевернули, а потому что рашкостаном вечно правят дегенераты.
Mrs.Ochmonek• 19 января 2023
Ответ дляNatalieP
Це 100%
Удивительно какие профнепригодный учителя в наших школах могли вещать про жовто блакини ) херня и провокация ) нам очень четко говорили в школе ) ,» сине небо жовте поле синьо жовті в нас прапори , колір нашого прапора синьо жовтий чітко закарбувалось з дитинства .
Все інше дурня і висери рашки .
Wendy Rhoades• 19 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А як називається відео?
ЯК ВИНИК СИНЬО-ЖОВТИЙ ПРАПОР? Пояснення українського історика.
Олександр Алфьоров.
Не сонце) а золотий герб Данила Романовича на синьому фоні.
Олександр Алфьоров.