Если уже обсуждали, киньте ссылку, плиз. Почему не называют фамилию 10го человека?
Ответ дляLena-Lena12
Хто вони? На жаль, тепер відповідальних нема, хто дозволив в туман летіти через місто. За нормами безпеки це заборонено. На жаль, правду ми навряд дізнаємося. А простих людей не повернути. Сьогодні в місті прощалися з мамою та донькою… цей біль… слів нема…
кажуть ці гелікоптери для такої погоди якраз
HelloKitty18• 22 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Правду ще ніхто не знає,бо ведеться розслідування, так, сьогодні ховали міністрів, прощалися в Броварах із загиблими мамою і донькою, в Чернігові поховали пілота.
Царство небесним всім, хто загинув.
Fleshka100• 22 января 2023
Ответ дляvlastaa
Десь читала що вони усі живі по програмі захисту свідків, а катастрофа інсценована. Якби ж тільки це правдою було🙏
На рашкиных каналах читали? Это ж их методы, не наши. Вы зачем этот бред сюда несете вообще??
МаргаритаЛьвовна• 22 января 2023
Ответ дляvlastaa
Думаєте міністр мало знав?
министр - да. а половина из тех людей тогда в чем повинна?
HelloKitty18• 22 января 2023
Ответ дляVerai
Сегодня в Киеве и области так шмонали с проверкой документов у мужчин, что я подумала, что это связано точно, видать, таки преднамеренно....
Можливо це пов´язане із похованнями сьогоднішніми.
Lena-Lena12• 22 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Тогда фигово инсценировали смерть с обрушившимся вертолетом ок. детского сада. Очень надеюсь, что неправда
Простих людей нема, дитинки нема, кілька діток у важкому стані, такому, що все обличчя в опіках, в комі. В це ті гвинтокрили, які не падають… на жаль, правди ми не дізнаємося. Але людей не повернути. Люди бачили, що гвинтокрил вже палав у повітрі… та чи підуть свідчити? Не побояться? Не знаю…
Ответ дляvlastaa
Та ну, подумайте самі. Їм би зробили аварію десь в лісі-полі, щоб ні зайвих вух, ні непотрібних очей. А тут посеред міста, з такими тяжкими наслідками...
lyudasichek• 22 января 2023
Ответ дляVerai
Ага, к брату мужа домой приходили. Документы проверяли
Ответ дляLena-Lena12
Интересно кто то снял на видео как он падал , раз видели его в небе палающим
Ответ дляLena-Lena12
Свідчити проти кого чи чого?
Lena-Lena12• 22 января 2023
Ответ дляБогдаРуся
І ті, хто вибухівку підкладали, також про це знали. І ті, хто пишуть, що Залужний мав летіти… але є норми безпеки, і польоти над містом заборонені, є спеціальні повітряні маршрути, не над містом. Але хто відповідальний за смерть простих людей? Знов ніхто? Шкода всіх. Але є норми. Їх слід дотримуватися. На жаль, цей випадок навряд розберуть та знайдуть винних. А дітям мам не повернути… дитинку не повернути… страшно це все
Kusalochka• 22 января 2023
Ответ дляvlastaa
Вы такая споетница. Ужас просто. Ни ума ни совести. Но хоть попытайтесь подумать, какие эмоции могут вызвать ваши бредни у родственники погибших проходящих мимо. Представили? И как?
Ответ дляLena-Lena12
Да они летели над домами ещё с Оболони, какого над домами?
Lena-Lena12• 22 января 2023
Ответ дляHelloKitty18
Царство небесним всім, хто загинув.
Про Гонгадзе щось відомо? Про Чорновола? Винні покарані? Можливо, на Суді Божому, то кожен отримає те, що заслужив. А зараз це біль. І ще страшніше, що через зрадників гинуть мирні люди, яких вже не повернути
a.ostroverh• 22 января 2023
Ответ дляLena-Lena12
Вертолеты и самолёты летают в сложных метеоусловиях
Есть приборы
Есть допуски у пилотов
Туман не проблема!!!!
Есть приборы
Есть допуски у пилотов
Туман не проблема!!!!
Lena-Lena12• 22 января 2023
Ответ дляVIKYSIA
Думаю, є такі. Але навряд підуть в поліцію. Є жінки, які бачили, у вікно багатоповерхівки, як палав вже палаючий гвинтокрил, а діти вже були в садку, кинулися з будинку до дітей. Не до зйомок точно. Плюс думали, що це дрон, ракета. Це лічені секунди.
Lena-Lena12• 22 января 2023
Ответ дляPiracanta
Свідчити проти кого чи чого?
Поліція прость прийти та дати свідчення, хто що бачив. Свідчення не проти кого, а як відбувалася подія - як летів, звідки, чи горів, чи ні, чи був дим, тощо.
lyudasichek• 22 января 2023
Ответ дляVerai
В маршрутки и автобусы заходили, проверяли документы у всех мужчин во всех районах.
Брат на Лесном. У нас на борщаге тихо
Lena-Lena12• 22 января 2023
Ответ дляVIKYSIA
В тім то й питання. Хто відповідальний за повітряний маршрут (зазвичай, відповідальні є, як і точні повітряні маршрути). В цій ситуації відповідальних навряд чи знайдуть.