Вікторія -c2f0• 26 января 2023

Довідка ВПО

Підскажіть будь ласка,може у когось теж був такий випадок ,що зникла довідка ВПО в Діі одного з дітей,деякий час не заходила у Дію та не бачила коли це трапилось ,але за січень пришли кошти на усіх,це може бути якийсь збій у системі ?
МДТ• 26 января 2023
В моїй дії лише одна дитяча довідка з п´яти. Так було від самого початку. Потім деякий час не було і тої одної, зараз знову є та сама одна.
автор Вікторія -c2f0 • 26 января 2023
Ответ дляМДТ
А нараховують на 5?
МДТ• 26 января 2023
Ответ дляВікторія -c2f0
А нараховують на 5?
Так
автор Вікторія -c2f0 • 26 января 2023
Ответ дляМДТ
Так
Дякую
автор Вікторія -c2f0 • 26 января 2023
Ответ дляМДТ
Так
Просто моій дитині виповнилось 15 років ,подумала може за віком довідку скасували.
Gala-80• 26 января 2023
В мене двое.В дії доньку додали справку ВПО,а син с 14 років,як отримав ід-картку тепер окремо(і в лікаря, і в дію мою не додають)
Наталья-5a9b• 27 января 2023
Кто-то не давно регистрировался в Дии? Как долго ждать подтверждения.Уже 4 дня прошло и пишет в обробке.