Підскажіть будь ласка,може у когось теж був такий випадок ,що зникла довідка ВПО в Діі одного з дітей,деякий час не заходила у Дію та не бачила коли це трапилось ,але за січень пришли кошти на усіх,це може бути якийсь збій у системі ?
Ответ дляМДТ
В моїй дії лише одна дитяча довідка з п´яти. Так було від самого початку. Потім деякий час не було і тої одної, зараз знову є та сама одна.
А нараховують на 5?
Ответ дляМДТ
Так
Просто моій дитині виповнилось 15 років ,подумала може за віком довідку скасували.
Наталья-5a9b• 27 января 2023
Кто-то не давно регистрировался в Дии? Как долго ждать подтверждения.Уже 4 дня прошло и пишет в обробке.