Анна-1f40• 31 января 2023

За який строк терміновий біометричний паспорт

Підкажіть будь ласка, хто нещодавно робив, за який строк зараз роблять терміновий біометричний паспорт закордонний?
KaterionOK• 31 января 2023
Перед новим роком мама чоловіка робила за 21 день в Глобусі в Києві
skalarka• 31 января 2023
знаю, что можно за 3 дня,но у меня давно сделан. ищите посредников
nova_mama• 31 января 2023
У суботу питали про терміни, обіцяли 2-3 тижні.
Якщо звичайний термін, то 1,5-2 місяці.
Наскільки дотримуються цих термінів, не знаю.
Це у Києві, ДП Документ (там жива черга, не обов´язково записуватися).
автор Анна-1f40 • 31 января 2023
Ответ дляnova_mama
Якщо звичайний термін, то 1,5-2 місяці.
Мені в цнапі у Києві сказали теж саме, того і цікаво чи правда так чи вони на всякий випадок страхуються
Irina898989• 31 января 2023
ДП Документ в декабре делали, срочный -неделя
делали родители 8 недель (не срочный)