sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Документы
anonim_200
Куда_бежать• 22 июня в 09:18

Взяття на військовий облік підлітка якщо за кордоном

Дівчата син за кордоном і немає можливості приїхати стати на облік. В липні буде 17. На кордоні я запитувала до 18 років не трогають, але тцк ніби вимагає поставити на облік в 17 років. На телефонні дзвінки відповіді не дають. Підкажіть, чиї діти за кордоном, ви вчасно стали на військовий облік. Хто не став вчасно, приходили штрафи чи ставили в розшук?
30 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_168
Та никада в жизни• 22 июня в 09:20
1
Через Резерв+ можна

anonim_41
Застряла• 22 июня в 09:21
2
Не ставила, никаких штрафов не приходило. У моего сына ещё просроченная украинская инвалидность, только заграничная, которая, как я поняла не имеет силы в Украине.
anonim_189
ХаДиДиШь• 22 июня в 09:21
3
Через додаток резерв+
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
anonim_189
ХаДиДиШь• 22 июня в 09:23
4
Автор, син не вчиться у закладах України?
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 09:27
5
Ответ дляТа никада в жизни
Через Резерв+ можна
Не підкажете який список документів потрібно, паспорт, код?
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 09:28
6
Ответ дляЗастряла
Не ставила, никаких штрафов не приходило. У моего сына ещё просроченная украинская инвалидность, только заграничная, которая, как я поняла не имеет силы в Украине.
Вчитель з школи надіслала повідомлення що за непостановку штраф майже 30000.
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 09:29
7
Ответ дляХаДиДиШь
Через додаток резерв+
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
На кордоні я запитувала на днях, сказали до 18 років нічого не перевіряють
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 09:29
8
Ответ дляХаДиДиШь
Автор, син не вчиться у закладах України?
Вже ні
like 1
anonim_168
Нашли в капусте• 22 июня в 09:30
9
Цікаво, чи були у світі ще таки прецеденти, як українська влада з чоловіками робити?
crying_face 4 woman_facepalming 2

anonim_79
КонхфЭдкаТузик• 22 июня в 09:31
10
Конечно нужно обязательно. Тем более нужны люди для контрнаступа нового.
woman_facepalming 3 like 1
anonim_189
ХаДиДиШь• 22 июня в 09:32
11
Ответ дляКуда_бежать
На кордоні я запитувала на днях, сказали до 18 років нічого не перевіряють
Ви до 16 липня запитували?
А вимоги нові ви читали?
anonim_41
Застряла• 22 июня в 09:32
12
Ответ дляКуда_бежать
Вчитель з школи надіслала повідомлення що за непостановку штраф майже 30000.
Нас пугать некому.)
anonim_189
ХаДиДиШь• 22 июня в 09:38
13
Ответ дляКуда_бежать
Вже ні
Його подали у списках на тцк
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 09:38
14
Ответ дляХаДиДиШь
Ви до 16 липня запитували?
А вимоги нові ви читали?
16 липня була на кордоні
face_with_tears_of_joy 2
anonim_189
ХаДиДиШь• 22 июня в 09:39
15
Ответ дляКуда_бежать
16 липня була на кордоні
Сьогодні 22 червня
face_with_tears_of_joy 2
anonim_206
Крижана бурулька• 22 июня в 09:39
16
Ответ дляХаДиДиШь
Через додаток резерв+
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
Очень надеюсь, что сыну не придёт в голову, пересекать сейчас границу с Украиной... И его маме удастся его отговорить, если такая идея вдруг возникнет...
like 3 woman_facepalming 2
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 09:39
17
Ответ дляХаДиДиШь
Його подали у списках на тцк
Я не знаю, це онлайн він навчався. Нічого не знаю за подання, знаю лише що вчитель надіслала повідомлення стати на облік
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 09:42
18
Ответ дляКрижана бурулька
Очень надеюсь, что сыну не придёт в голову, пересекать сейчас границу с Украиной... И его маме удастся его отговорить, если такая идея вдруг возникнет...
Питання в тому, якщо він не буде пересікати, але ж автоматично можуть поставити в розшук чи виписати штраф. В телефонному режимі мені нічого не відповіли на запитання. Сказали - поиіде син, хай іде в такий то кабінет особисто, там всі відповіді будуть. А він якщо і приїде, то точно пропустить цей термін 17 років. Якщо поставлять в розшук - теж не хочеться неприємностей.
anonim_135
Борщичок• 22 июня в 09:43
19
Ответ дляКуда_бежать
Питання в тому, якщо він не буде пересікати, але ж автоматично можуть поставити в розшук чи виписати штраф. В телефонному режимі мені нічого не відповіли на запитання. Сказали - поиіде син, хай іде в такий то кабінет особисто, там всі відповіді будуть. А він якщо і приїде, то точно пропустить цей термін 17 років. Якщо поставлять в розшук - теж не хочеться неприємностей.
А штраф на родителей?

noavatar
Khmelnichanka• 22 июня в 09:47
20
Виїжджав ще підлітком.
Ніяких військово-облікових документів не мав.
Аж зараз (сину 20-ть) оформлювали закордонний паспорт (не в Україні)), то швидше за все держава сама поставила на облік автоматично.

Проте точно не знаю, бо паспорт ми ще не забрали, Резерву + не встановлювали і ніякої інформації про вірогідні штрафи - не маємо ;)
heart 2
anonim_48
Любительница• 22 июня в 09:48
21
Ответ дляКуда_бежать
16 липня була на кордоні
Вы из будущего? С какой планеты?
face_with_tears_of_joy 2
anonim_189
ХаДиДиШь• 22 июня в 10:18
22
Ответ дляКуда_бежать
Я не знаю, це онлайн він навчався. Нічого не знаю за подання, знаю лише що вчитель надіслала повідомлення стати на облік
Форма навчання значення немає. Сто відсотків подали. Тому вам і дзвонили
heart 1
noavatar
Svitlo_• 22 июня в 10:25
23
Ответ дляКуда_бежать
Я не знаю, це онлайн він навчався. Нічого не знаю за подання, знаю лише що вчитель надіслала повідомлення стати на облік
Звісно подали в скиски в ТЦК. ТЦК присилає на школу офіційний лист - щоб вашу дитину повідомили особисто. Школа дає відповідь - дитина навчається онлайн, повідомили по телефону. Школа зняла з себе відповідальність. В ТЦК є доказ - що вас повідомляли.
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 11:48
24
Ответ дляБорщичок
А штраф на родителей?
За несвоєчасну постановку на облік передбачена адміністративна відповідальність — штраф. Це так прислала школа. В телефонному режимі до ТЦК сьогодні таких даних взагалі не надають. Сказали як особисто дитина прийде - все розкажуть. Телефонувала як в тцк так і на гарячу лінію сьогодні. Тому вже тут випитую
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 11:49
25
Ответ дляKhmelnichanka
Виїжджав ще підлітком.
Ніяких військово-облікових документів не мав.
Аж зараз (сину 20-ть) оформлювали закордонний паспорт (не в Україні)), то швидше за все держава сама поставила на облік автоматично.

Проте точно не знаю, бо паспорт ми ще не забрали, Резерву + не встановлювали і ніякої інформації про вірогідні штрафи - не маємо ;)
Незнання законів не звільняє від відповідальності. Це я просто констатую. Я теж так хотіла б, але це вже потрібно не їздити до України. П ми думаємо поступати цей рік, а там резерв + обовязковий
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 11:50
26
Ответ дляЛюбительница
Вы из будущего? С какой планеты?
Перечитала два рази і не зрозуміла. Вибачте помилилася, 16 червня
noavatar
Khmelnichanka• 22 июня в 13:28
27
Ответ дляКуда_бежать
Незнання законів не звільняє від відповідальності. Це я просто констатую. Я теж так хотіла б, але це вже потрібно не їздити до України. П ми думаємо поступати цей рік, а там резерв + обовязковий
Ну так я нічого не порушила.
Раніше без приписного ( а в сина його нема) на військовий облік заочно не ставили.
Тоді ще треба було комісію проходити і т.п..
Відмінили це аж потім.
Ну а зараз при оформленні паспорту осіб 18+ на облік ставлять автоматично, самі.
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 13:57
28
Так, без приписного не ставили на облік. Але це ж не означає що ставати не потрібно було. Я вам претензій не предʼявляю, нічого немає проти, але це не законне обґрунтування. Паспорт у 18 за кордоном подаєте, і вас ставлять на облік. Але ж до 18 син не віжджав в Україну, так?
noavatar
Khmelnichanka• 22 июня в 14:19
29
Ответ дляКуда_бежать
Так, без приписного не ставили на облік. Але це ж не означає що ставати не потрібно було. Я вам претензій не предʼявляю, нічого немає проти, але це не законне обґрунтування. Паспорт у 18 за кордоном подаєте, і вас ставлять на облік. Але ж до 18 син не віжджав в Україну, так?
Так а як було стати на облік без приписного? Це ж було тоді технічно неможливо.
А приписного тоді ще не було за віком, на законних підставах.
І так, син в Україну ще жодного разу не їздив.
І не поїде до закінчення ТЗ.
Насправді я вдячна Вам за цю дискусію, бо й дійсно, закони міняються, і ми можемо не встигати за ними.
like 2
anonim_200
автор Куда_бежать • 22 июня в 23:13
30
Ответ дляKhmelnichanka
Так а як було стати на облік без приписного? Це ж було тоді технічно неможливо.
А приписного тоді ще не було за віком, на законних підставах.
І так, син в Україну ще жодного разу не їздив.
І не поїде до закінчення ТЗ.
Насправді я вдячна Вам за цю дискусію, бо й дійсно, закони міняються, і ми можемо не встигати за ними.
Так, я взагалі нікого не засуджую, просто сама не встигаю за цими змінами. Та й за дітей переживаю. Хай їх відведе від війни
heart 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff