Куда_бежать• 22 июня в 09:18
Взяття на військовий облік підлітка якщо за кордоном
Дівчата син за кордоном і немає можливості приїхати стати на облік. В липні буде 17. На кордоні я запитувала до 18 років не трогають, але тцк ніби вимагає поставити на облік в 17 років. На телефонні дзвінки відповіді не дають. Підкажіть, чиї діти за кордоном, ви вчасно стали на військовий облік. Хто не став вчасно, приходили штрафи чи ставили в розшук?
Застряла• 22 июня в 09:21
Не ставила, никаких штрафов не приходило. У моего сына ещё просроченная украинская инвалидность, только заграничная, которая, как я поняла не имеет силы в Украине.
ХаДиДиШь• 22 июня в 09:21
Через додаток резерв+
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 09:27
Ответ дляТа никада в жизни
Через Резерв+ можна
Не підкажете який список документів потрібно, паспорт, код?
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 09:28
Ответ дляЗастряла
Не ставила, никаких штрафов не приходило. У моего сына ещё просроченная украинская инвалидность, только заграничная, которая, как я поняла не имеет силы в Украине.
Вчитель з школи надіслала повідомлення що за непостановку штраф майже 30000.
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 09:29
Ответ дляХаДиДиШь
Через додаток резерв+
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
На кордоні я запитувала на днях, сказали до 18 років нічого не перевіряють
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 09:29
Ответ дляХаДиДиШь
Автор, син не вчиться у закладах України?
Вже ні
1
Нашли в капусте• 22 июня в 09:30
Цікаво, чи були у світі ще таки прецеденти, як українська влада з чоловіками робити?
4
2
КонхфЭдкаТузик• 22 июня в 09:31
Конечно нужно обязательно. Тем более нужны люди для контрнаступа нового.
3
1
ХаДиДиШь• 22 июня в 09:32
Ответ дляКуда_бежать
На кордоні я запитувала на днях, сказали до 18 років нічого не перевіряють
Ви до 16 липня запитували?
А вимоги нові ви читали?
А вимоги нові ви читали?
Застряла• 22 июня в 09:32
Ответ дляКуда_бежать
Вчитель з школи надіслала повідомлення що за непостановку штраф майже 30000.
Нас пугать некому.)
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 09:38
Ответ дляХаДиДиШь
Ви до 16 липня запитували?
А вимоги нові ви читали?
А вимоги нові ви читали?
16 липня була на кордоні
2
Крижана бурулька• 22 июня в 09:39
Ответ дляХаДиДиШь
Через додаток резерв+
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
Ще вам ніхто про санкції не напише, бо вимога тільки починає діяти.
Якщо він не стане на облік, то не зможе перетинати кордон. Україна не випустить.
Якщо не планує приїздити в Україну, то пізніше, можливі фінансові санкції
Очень надеюсь, что сыну не придёт в голову, пересекать сейчас границу с Украиной... И его маме удастся его отговорить, если такая идея вдруг возникнет...
3
2
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 09:39
Ответ дляХаДиДиШь
Його подали у списках на тцк
Я не знаю, це онлайн він навчався. Нічого не знаю за подання, знаю лише що вчитель надіслала повідомлення стати на облік
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 09:42
Ответ дляКрижана бурулька
Очень надеюсь, что сыну не придёт в голову, пересекать сейчас границу с Украиной... И его маме удастся его отговорить, если такая идея вдруг возникнет...
Питання в тому, якщо він не буде пересікати, але ж автоматично можуть поставити в розшук чи виписати штраф. В телефонному режимі мені нічого не відповіли на запитання. Сказали - поиіде син, хай іде в такий то кабінет особисто, там всі відповіді будуть. А він якщо і приїде, то точно пропустить цей термін 17 років. Якщо поставлять в розшук - теж не хочеться неприємностей.
Борщичок• 22 июня в 09:43
Ответ дляКуда_бежать
Питання в тому, якщо він не буде пересікати, але ж автоматично можуть поставити в розшук чи виписати штраф. В телефонному режимі мені нічого не відповіли на запитання. Сказали - поиіде син, хай іде в такий то кабінет особисто, там всі відповіді будуть. А він якщо і приїде, то точно пропустить цей термін 17 років. Якщо поставлять в розшук - теж не хочеться неприємностей.
А штраф на родителей?
Khmelnichanka• 22 июня в 09:47
Виїжджав ще підлітком.
Ніяких військово-облікових документів не мав.
Аж зараз (сину 20-ть) оформлювали закордонний паспорт (не в Україні)), то швидше за все держава сама поставила на облік автоматично.
Проте точно не знаю, бо паспорт ми ще не забрали, Резерву + не встановлювали і ніякої інформації про вірогідні штрафи - не маємо ;)
Ніяких військово-облікових документів не мав.
Аж зараз (сину 20-ть) оформлювали закордонний паспорт (не в Україні)), то швидше за все держава сама поставила на облік автоматично.
Проте точно не знаю, бо паспорт ми ще не забрали, Резерву + не встановлювали і ніякої інформації про вірогідні штрафи - не маємо ;)
2
Любительница• 22 июня в 09:48
Ответ дляКуда_бежать
16 липня була на кордоні
Вы из будущего? С какой планеты?
2
ХаДиДиШь• 22 июня в 10:18
Ответ дляКуда_бежать
Я не знаю, це онлайн він навчався. Нічого не знаю за подання, знаю лише що вчитель надіслала повідомлення стати на облік
Форма навчання значення немає. Сто відсотків подали. Тому вам і дзвонили
1
Ответ дляКуда_бежать
Я не знаю, це онлайн він навчався. Нічого не знаю за подання, знаю лише що вчитель надіслала повідомлення стати на облік
Звісно подали в скиски в ТЦК. ТЦК присилає на школу офіційний лист - щоб вашу дитину повідомили особисто. Школа дає відповідь - дитина навчається онлайн, повідомили по телефону. Школа зняла з себе відповідальність. В ТЦК є доказ - що вас повідомляли.
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 11:48
Ответ дляБорщичок
А штраф на родителей?
За несвоєчасну постановку на облік передбачена адміністративна відповідальність — штраф. Це так прислала школа. В телефонному режимі до ТЦК сьогодні таких даних взагалі не надають. Сказали як особисто дитина прийде - все розкажуть. Телефонувала як в тцк так і на гарячу лінію сьогодні. Тому вже тут випитую
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 11:49
Ответ дляKhmelnichanka
Виїжджав ще підлітком.
Ніяких військово-облікових документів не мав.
Аж зараз (сину 20-ть) оформлювали закордонний паспорт (не в Україні)), то швидше за все держава сама поставила на облік автоматично.
Проте точно не знаю, бо паспорт ми ще не забрали, Резерву + не встановлювали і ніякої інформації про вірогідні штрафи - не маємо ;)
Ніяких військово-облікових документів не мав.
Аж зараз (сину 20-ть) оформлювали закордонний паспорт (не в Україні)), то швидше за все держава сама поставила на облік автоматично.
Проте точно не знаю, бо паспорт ми ще не забрали, Резерву + не встановлювали і ніякої інформації про вірогідні штрафи - не маємо ;)
Незнання законів не звільняє від відповідальності. Це я просто констатую. Я теж так хотіла б, але це вже потрібно не їздити до України. П ми думаємо поступати цей рік, а там резерв + обовязковий
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 11:50
Ответ дляЛюбительница
Вы из будущего? С какой планеты?
Перечитала два рази і не зрозуміла. Вибачте помилилася, 16 червня
Khmelnichanka• 22 июня в 13:28
Ответ дляКуда_бежать
Незнання законів не звільняє від відповідальності. Це я просто констатую. Я теж так хотіла б, але це вже потрібно не їздити до України. П ми думаємо поступати цей рік, а там резерв + обовязковий
Ну так я нічого не порушила.
Раніше без приписного ( а в сина його нема) на військовий облік заочно не ставили.
Тоді ще треба було комісію проходити і т.п..
Відмінили це аж потім.
Ну а зараз при оформленні паспорту осіб 18+ на облік ставлять автоматично, самі.
Раніше без приписного ( а в сина його нема) на військовий облік заочно не ставили.
Тоді ще треба було комісію проходити і т.п..
Відмінили це аж потім.
Ну а зараз при оформленні паспорту осіб 18+ на облік ставлять автоматично, самі.
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 13:57
Так, без приписного не ставили на облік. Але це ж не означає що ставати не потрібно було. Я вам претензій не предʼявляю, нічого немає проти, але це не законне обґрунтування. Паспорт у 18 за кордоном подаєте, і вас ставлять на облік. Але ж до 18 син не віжджав в Україну, так?
Khmelnichanka• 22 июня в 14:19
Ответ дляКуда_бежать
Так, без приписного не ставили на облік. Але це ж не означає що ставати не потрібно було. Я вам претензій не предʼявляю, нічого немає проти, але це не законне обґрунтування. Паспорт у 18 за кордоном подаєте, і вас ставлять на облік. Але ж до 18 син не віжджав в Україну, так?
Так а як було стати на облік без приписного? Це ж було тоді технічно неможливо.
А приписного тоді ще не було за віком, на законних підставах.
І так, син в Україну ще жодного разу не їздив.
І не поїде до закінчення ТЗ.
Насправді я вдячна Вам за цю дискусію, бо й дійсно, закони міняються, і ми можемо не встигати за ними.
А приписного тоді ще не було за віком, на законних підставах.
І так, син в Україну ще жодного разу не їздив.
І не поїде до закінчення ТЗ.
Насправді я вдячна Вам за цю дискусію, бо й дійсно, закони міняються, і ми можемо не встигати за ними.
2
автор
Куда_бежать
• 22 июня в 23:13
Ответ дляKhmelnichanka
Так а як було стати на облік без приписного? Це ж було тоді технічно неможливо.
А приписного тоді ще не було за віком, на законних підставах.
І так, син в Україну ще жодного разу не їздив.
І не поїде до закінчення ТЗ.
Насправді я вдячна Вам за цю дискусію, бо й дійсно, закони міняються, і ми можемо не встигати за ними.
А приписного тоді ще не було за віком, на законних підставах.
І так, син в Україну ще жодного разу не їздив.
І не поїде до закінчення ТЗ.
Насправді я вдячна Вам за цю дискусію, бо й дійсно, закони міняються, і ми можемо не встигати за ними.
Так, я взагалі нікого не засуджую, просто сама не встигаю за цими змінами. Та й за дітей переживаю. Хай їх відведе від війни
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу