Иванка Бур• 13 февраля 2023
3 години підряд інстаграм блокує мій новий пост
(( я не розумію в чому причина, фотографії одягу мої, а пише що порушує правила, а в порушеннях дивлюсь ніби один пост дублюється по кілька разів, чому так?
Указка• 13 февраля 2023
Возможно какой-то глюк. Я бы на Вашем месте не пыталась сейчас ничего публиковать, чтобы Инстаграм это не воспринял как спам и не блоканул. Лучше отложите этот пост на сутки.
Иванка Бур
• 13 февраля 2023
Ответ дляУказка
Я вже теж так думаю ((
Я вже спробувала на іншій сторінці інші фото додати -те саме … боюсь , хоч би це було не до наступного обновлення , бо це мій єдиний маленький заробіток зараз
забиякина• 13 февраля 2023
Ответ дляИванка Бур
Я вже теж так думаю ((
какой бренд, ві пишите название бренда?
Швидка Настя• 13 февраля 2023
Ответ дляИванка Бур
Я вже теж так думаю ((
Не постите пока ничего,ФБ и инсту штырит сейчас очень жёстко.
забиякина• 13 февраля 2023
Ответ дляPinok97
Якщо на фото, в описі, є назви відомих брендів, навіть не намагайтеся виставляти ці пости. Не пропустить, а ще й заблокують нажаль.
Мав досвід роботи з кросівками відомих фірм
ну вот я тоже самое хотела объяснить автору, рассказать как все делать, чтоб не блочили, но она молчит и не отвечает
Иванка Бур
• 13 февраля 2023
Ответ дляPinok97
Немає ніякий назв((
Иванка Бур
• 13 февраля 2023
Ответ длязабиякина
Немає ніяких назв брендів ) просто додавала чорні Боді
Уты-фрутик• 13 февраля 2023
Підглючує інста і Гугл пошта теж щойно, просто зачекайте певно до ранку вже