Засомневаю• 16 февраля 2023
Основні вимоги для отримання турецького громадянства?
Підкажіть будь ласка, що саме потрібно, які вимоги для отримання турецького громадянства?
Почала думати про це. Заміжня за турком з 2010р, проживаємо в Україні.
Прохання писати тим, хто дійсно в курсі.
До посольства руки ще не дійшли )
Засомневаю
• 17 февраля 2023
Можливо 🤪
От бачите, вас розсмішила або здивувала своїм запитом
Меряю от 0• 17 февраля 2023
Мінімум 3 роки у шлюбі, відсутність судимості, трохи володіння турецькою мовою. Список документів є на сайті. Збираєте, записуєтесь на співбесіду. Якщо пройдете, то звернення передають в Туреччину, чекати результату близько року.
Засомневаю
• 17 февраля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дякую 🌷