Вбигудях• 01 марта 2023
Де купити стильну сумку
Поділіться спільнотами у вайбері, інстаграм чи ще десь. Треба купити стильну і гарну сумку не дуже дорого. Щоб доставка була в короткий термін.
Кудесница_с_пургеном• 01 марта 2023
У всіх смаки різні і поняття стилю теж
Я купую в інстаграм італійські шкіряні ноунейм. Мені вони стильні. А як для вас 🤷♀️ хто зна
Доставка дійсно швидка
Мядуза аля моргонер• 01 марта 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У всіх смаки різні і поняття стилю теж
Доставка дійсно швидка
Вони стильні, бо це восновному підробки брендових сумок.
Вбигудях
• 01 марта 2023
мені бренди не потрібні) просто щоб гарна на вигляд була. Мені треба щоб на на наступному тижні вона була вже в мене.
Кудесница_с_пургеном• 01 марта 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Можливо. Вони ж лого не наносять, а я за брендами не слідкую, то й не впізнаю