Баба-байкерша• 06 марта 2023

Щось схоже на ікру?

Чоловік натрапив на рекламу ікри в інсті і замовив три баночки по 0.5 різної... На смак дуже дивна, пахне трішки рибою, не дуже солона. Залила кипятком - вона просто плавала у воді, трішки жиру зверху, потім поставила у мікрохвильову пічку - розчинилася, окрім "чорної". Як думаєте, це взагалі безпечно їсти? чи краще викинути
Сладко-соленая• 06 марта 2023
Чудные вы с мужем
Замыленная• 06 марта 2023
Краще викиньте, здоров´я важливіше
З родзинкою• 06 марта 2023
Желатин з ароматизатором?!
долой_лама• 06 марта 2023
Білкова ікра скоріше за все.
Дешевий сир лише в мишоловці.
автор Баба-байкерша • 06 марта 2023
Ответ дляЗамыленная
Краще викиньте, здоров´я важливіше
та я теж так думаю, я навіть від ціни здивувалася
але він ніколи таке не купляв, вирішив проявити ініціативу, зробив сюрприз, такий радий був)
автор Баба-байкерша • 06 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Білкова ікра скоріше за все.
Дешевий сир лише в мишоловці.
білок би звернувся від температури високої, а це розчинилося... напевно желатин
долой_лама• 06 марта 2023
Ответ дляБаба-байкерша
Можливо і так.
Все одно краще викинути, ну її.
Мрію про космос• 06 марта 2023
Я заріклася так купувати ікру, брала і на роботі ’дуже хорошу, перевірену’, і в людей, у яких купую імпортні продукти багато років, і кожного разу така гидота. Причому на вигляд дуже схожа на натуральну і навіть умовно проходить перевірки.
Чесно кажучи, краще вже напіврозчавлена другосортна з супермаркету.
Банка с бутылками• 06 марта 2023
Ответ дляБаба-байкерша
Радий був? Ему сколько лет? Не люблю глупых мужчин…
Знову Я• 06 марта 2023
Ответ дляБаба-байкерша
Какая цена?
автор Баба-байкерша • 06 марта 2023
Ответ дляБанка с бутылками
ну й не любіть)
всі все знати не зобовязані
18 мнеУЖЕ• 06 марта 2023
Зараз на кожному кроці продають таку ,,ікру,,

Мені дуже подобається ось така
https://ribka.ua/ikra/krasnaja-ikra/ikra-gorbushi-...