Карма хамелеона• 07 марта 2023
Як правильно відмовитись від застосунку?
Дитина зкачала застосунок, скористались безкоштовною версією. Щоб не було оплати син сказав потрібно видалити застосунок. Видалили. Тепер прийшов такий лист. Як відмовитись так щоб не знімались кошти?
Ух_ты_какая_я• 07 марта 2023
Ну там же написано, навіть з посиланням) Тицніть на ’переглянути передплату’
Белочкой зови• 07 марта 2023
Автор, если приложение на ios зайдите в меню подписки и отмените подписку
Если андроид - зайдите в плеймаркет- подписки- отмените подписку
Все)
Карма хамелеона
• 07 марта 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Тицьнула, ось що
Карма хамелеона
• 07 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Все)
А де це меню підписок знаходиться?