Дверной_Проем• 14 марта 2023

взуття Ecco чим відмити підошву

Дівчата, вітаю. Якийсь треш. Маю декілька пар взуття Ecco з білою подошвою і ні чим не можу ї ївідчистити. Туди прям вїдається бруд. Купувала різні засоби, навіть в магазині Ecco, не допомогають. Робила болтушки з соди, уксуса, миючі, чистила вдібілюючою пастою зубною і нічого. Я так розумію що це саме проблема підошви в Ecco, вона як наче пориста.
Підкажіть дієвий спосіб, якщо знайшли.
В моїй хаті моя правда• 14 марта 2023
Викинути

В моїй хаті моя правда• 14 марта 2023
І більше не купувати це ге. Невже більше взуття не існує.
Джемма• 14 марта 2023
Повно взуття екко у дітей - нема такого
автор Дверной_Проем • 14 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
брала по добрим знижкам, сток...тому і є декілька пар.
автор Дверной_Проем • 14 марта 2023
Ответ дляДжемма
Повно взуття екко у дітей - нема такого
саме з білою подошвою?
Заюшка_хозяюшка• 14 марта 2023
Я маю ці штуки і ними відмиваю і взуття і все інше в хаті.
Несу пургу• 14 марта 2023
Маю теж таку проблему з взуттям Ecco. Вже купила білу фарбу для взуття, але теж не допомогло(

Новорічна пальма• 14 марта 2023
У Экко не вымывается полностью белая подошва. Раньше чистила порошком Комет, но сейчас его нет в продаже.
долой_лама• 14 марта 2023
Я просто купила білу фарбу і зафарбовую підошву
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 марта 2023
Ви перед покупкою відгуки не читали? Це єдиний, але дуже суттєвий недолік взуття Ecco.
По темі - нічим не відмиєте, це вже все.
Несу пургу• 14 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Саме взуття Ecco не зафарбовує, ось на підошві інших кросівок працює
Боневтікла• 14 марта 2023
Для Екко це нормально. Тому я не парюсь і ношу таку, яка є. Тому зо саме взуття подобається.
Флюорография гуся• 14 марта 2023
може ще меламінову губку спробуйте
КаваЗМолоком• 14 марта 2023
У меня все меломиновой губкой оттирается
автор Дверной_Проем • 14 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
на жаль, не читала. Але вже быльше точно купляти не буду.
автор Дверной_Проем • 14 марта 2023
Ответ дляФлюорография гуся
може ще меламінову губку спробуйте
пробувала, не працює
Добра, коли сита!• 14 марта 2023
Це як повезе.
Я дитині купила з білою підошвою. Дуже погано миється. В деяких місцях взагалі відмити не можна.
І вигляд як їх 5 дітей носило. А насправді 2 місяця , купляла новими.