Доль Чекомбана• 16 марта 2023

Как убрать носогубку

Девочки как можно убрать носогубку? Возраст 41. Хочу ещё не много увеличить губы, заполнить утраченный объем.
5cmhybyna• 16 марта 2023
хаха, тут носогубка не допоможе

автор Доль Чекомбана • 16 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
хаха, тут носогубка не допоможе
Що допоможе порадьте
5cmhybyna• 16 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Що допоможе порадьте
прийміть себе.
Мамин тріль• 16 марта 2023
Сходіть до гарного косметолога
Одна_на_всей_планете• 16 марта 2023
Липолитик изначально, раза 4, потом смотреть. Что вы именно хотите
Мне без сахара• 16 марта 2023
Філери і все буде гуд.
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Що допоможе порадьте
Я бы нос изменила
Пишущаяся• 16 марта 2023
У мене така сама проблема, тільки ще більш виражені вони. З’явилися дуже рано, ще до 30.
Теж хотіла б позбавитись, мала каже, якби їх не було, то на -10 років виглядала б.
культУра• 16 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Що допоможе порадьте
Вы ходили на консультацию?
Думаю, Вам радиесс поможет

Бодіпозітівна• 16 марта 2023
Автор, в вас гарні губи, нормальне обличчя, просто ви що, хочете бути , як всі уколоті...геть однакові. Зараз всі виправляюсь форму обличчя...роблять скули, чіткий овал, губи качечкою...Ви і так красива, прийміть себе. Якщо хочете як всі, прийдеться похудати добряче, сушитись..тоді контури стануть чіткіші
Регионщица• 16 марта 2023
У вас приятное лицо, вас не портит носогубка. Я бы работала бы просто на дренаж: массаж Асахи, микротоки, фитнес - все, что стимулирует кровообращение и лимфооток.
Kusalochka• 16 марта 2023
Ответ длякультУра
Вы ходили на консультацию?
Думаю, Вам радиесс поможет
+
автор Доль Чекомбана • 16 марта 2023
Ответ дляРегионщица
Спасибо большое
Стигла полуниця• 16 марта 2023
Я придивляюсь, носогубка є у всих. Просто вже овал вниз пливе, тому помітно. Я боюсь колотись. Косметолог говорить, що вікові проблеми тільки масажем можна рідрихтувати. Я, наприклад, сплю на одній щоці і ту глибоку зморшку нічого вже не виправить (
_MadonnA_• 16 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Що допоможе порадьте
Выше лицо ещё надо
автор Доль Чекомбана • 16 марта 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Так овал поплыл
Колишня муза• 16 марта 2023
и только мужики в 20 30 40 50 60 70 - умылся и красивый

думаете мужчины не стареют или вы хотите молодого мужа? зачем все колоть себе?
Можу брикнути• 16 марта 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Яка приблизно ціна?
Почитала- дієва штука ці ліполітики)
Grekovna• 16 марта 2023
Отличные губы, поднять нижнюю треть и носогубка сама изменится,подтянется

автор Доль Чекомбана • 16 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Выше лицо ещё надо
После блефаропластики, выше фото не будет. Синяки, отёки.
автор Доль Чекомбана • 16 марта 2023
Ответ дляGrekovna
Спасибо большое за совет
культУра• 16 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ух, вот это Вы молодец
А я никак не решусь
Больно? Страшно?
КонхфЭдкаТузик• 16 марта 2023
У вас справді досить гарне обличчя. Пропорційне. Гарна форма губ. Я б може їх трохи зволожила і доповнила куточки. Забийте на все, робіть доглядаючі процедури. Ви прекрасно виглядаєте на свій вік, 18 вам не буде. А отримати потім набрякле, покусане бджолами лице... видихніть і просто живіть
Grekovna• 16 марта 2023
Ответ дляМожу брикнути
Яка приблизно ціна?
Почитала- дієва штука ці ліполітики)
В Одессе в клинике липолитик в щеки F&B 1000грн , + RF лифтинг 800. Это мне рекомендовали на приеме.
автор Доль Чекомбана • 16 марта 2023
Ответ длякультУра
Ух, вот это Вы молодец
А я никак не решусь
Больно? Страшно?
Не больно , но реабилитация тяжёлая.
Отёки, синяки надо перетерпеть это.
_MadonnA_• 16 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Поздравляю ) по лицу тогда не могу подсказать . Мне надо видеть можно ли филлер в верхнюю скуловую часть . Уйдет 50 проц носогубки . Потому что филлер в саму носогубку по 1 мл на каждую потянет сильно овал вниз . Если есть отёчность - лимфодренажные массажи , мезококтейли Дмае дают лифтинг . Кратко говоря - у вас плохой тонус кожи , а это только мезококтейли . Еще бы Нити поставят , но ставят уже на подготовленную кожу .
Місячне Сяйво• 16 марта 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
в какие зоны его колоть?
Фрикаделька• 16 марта 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Пробачте за прямоту, але масаж - то до одного місця!))) Повірте тому, хто перепробував на собі і різні види. Я теж маю спадкову носогубку (обличчя без виражених вилиць) і сплю на правому боці і з цього ж боку носогубка більш виражена і брова має вигин нижче, і повіка важча. Може іншим це непомітно, але я це бачу і косметологи теж. Робила різні масажі у косметолога і сама вдома після 30 років курсами напротязі більше 10 р - нічого це не дало і не дасть! Хіба що кращий, свіжіший колір обличчя за рахунок кращого кровотоку і меньше набряків чим якби не робила. Носогубка і тд залишились при мені і поглибились з віком(((
Одна_на_всей_планете• 16 марта 2023
Ответ дляМожу брикнути
Яка приблизно ціна?
Почитала- дієва штука ці ліполітики)
Себестоимость непрямого 250грн 10мл. А уж за сколько найдете, что уколят и какой я не знаю
культУра• 16 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Не больно , но реабилитация тяжёлая.
Отёки, синяки надо перетерпеть это.
Отеки и синяки не страшно, главное, что не больно