Ms. При теле• 21 марта 2023

Сходила я на заняття

кенго джамп. Думала сьогодні не встану в ліжка, буде кріпатура в ногах.
А ноги взагалі не болять. Після домашніх тренувань відчувались м´язи в ногах, а тут нуль.
Це не ефективні заняття чи я не правильно пригала?
Не знаю ходити ще чи ну його🤔
Пекельнi Борошна• 21 марта 2023
Ерунда это, попрыгаете и толку?!
Цукрові вишні• 21 марта 2023
У Вас до вчорашнього дня фізичних навантажень взагалі не було?
ok1904• 21 марта 2023
Може якраз правильно стрибали. Якщо правильно розігріті мязи, крепатури не повинно бути або ледь відчутна , яка до обіду зникає.
автор Ms. При теле • 21 марта 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Мінімальні
ok1904• 21 марта 2023
Як довго стрибали? Розминка перед цим яка?
Агент Пинкертона• 21 марта 2023
Мабуть це більше кардіо навантаження ніж силові, тому і крепатури нема
Єдина Країна• 21 марта 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ерунда это, попрыгаете и толку?!
Ну як? Хребет зношується, коліна, все як треба...
Пи Пи Пилюля• 21 марта 2023
Для мене це не зрозумілі заняття - навантаження на коліна і хребет, а які результати?
Инстагра_мерша• 21 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Результат - стройная фигура, но мне такие занятия все равно непонятны
Глаголиця• 21 марта 2023
Гінекологи проти цього виду занять
Я такая - жду трамвая• 21 марта 2023
Ответ дляГлаголиця
Гінекологи проти цього виду занять
Чого? А скакалка?
MaryKa• 21 марта 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
В этих ботинках защита от компрессионных ударов снижает нагрузку на позвоночник и суставы при прыжках. То есть, обычный бег намного травматичнее
Телепузик• 21 марта 2023
Якщо нема зовсім кріпатури, заняття без толку.
parele• 21 марта 2023
На сайкл сходите. Гарантирую, не встанете))
Швабристка• 21 марта 2023
Если занятие было вчера вечером, то крепатура у вас ближе к вечеру появится, а то и к завтрашнему утру.
АБВГДэшница• 21 марта 2023
Ответ дляparele
Я тільки вчора проходила повз і дивилась, як вони маслають, та то жесть
Невловимий Джо• 21 марта 2023
Я ходила пару разів. І тренер казала, що від цього виду тренувань майже ніколи не буває крепатури. Це ж кардіо тренування.
Знову Я• 21 марта 2023
Я теж проти цього виду спорту. Подбайте про коліна на старості
parele• 21 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Меня дочь как-то затащила без подготовки. Ну что я могу сказать? По лестнице я спускалась на четырех конечностях)))