Незламна• 22 марта 2023

На ANSWEAR где таблица размеров на обувь?

Не вижу, хоть убей))
Им написала, но ответа нет.
Квітка Миру• 22 марта 2023
розмірна сітка стоїть зразу зверху над вибором розміру взуття.
Квітка Миру• 22 марта 2023
https://answear.ua/p/shkiryani-krosivky-lacoste-l0...
справа у квадратику над вибором розміру.
автор Незламна • 22 марта 2023
Ответ дляКвітка Миру
Спасибо.
автор Незламна • 22 марта 2023
Ответ дляКвітка Миру
нет сетки :-((

https://answear.ua/ru/p/dytyachi-krosivky-adidas-t...
Мальчижка• 22 марта 2023
Я не бачу де:)
Квітка Миру• 22 марта 2023
Ответ дляМальчижка
Я не бачу де:)
Я дивилася з компа
Квітка Миру• 22 марта 2023
Ответ дляНезламна
нет сетки :-((

Так, дійсно, дитячої сітки адідас немає. Якщо це оригінал, то дивіться на іншому сайті сітку і по ній замовляйте
Добро с Кулаками• 22 марта 2023
Вірна розмірна сітка взуття на Модіво, як чоловіча так і жіноча. Багато взуття купленого на Ансвер згідно їх розмірної сітки я повертала. А те взуття, заміри яких я брала на Модіво ЗАВЖДИ співпадали. Навіть купувала з наявності в Україні чоловіку взуття Коламбію, продавець мені не дав розмірну сітку, вимушена була міняти. А заміри співпали з Модіво.
автор Незламна • 22 марта 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую