Божий одуванчик• 22 марта 2023

Кто занимается с репетиторами по языкам онлайн.

Подскажите пожалуйста какие методики применяют ваши учителя. Я сейчас занимаюсь с репетитором и не могу понять правильно построен урок ? Занятие 1 час. Много времени уходит на проверку Д/з . Потом репетитор объясняет тему. У меня никаких записей не остаётся. Перед этим она мне дала книгу в PDF. по ней объясняет. Никакие доски например не использует. Записи моих д/з не смотрит. Я ей просто читаю. Прогресса после более, чем 10 занятий не вижу.Вот думаю менять репетитора? Если менять, то что нужно спросить на 1 уроке? Спасибо кто ответит.
Фиктивная• 22 марта 2023
А як вона пояснює тему? На екрані лише її голова?

Фиктивная• 22 марта 2023
Якщо у вас вільне мовлення на тему, діалог, то допустимо бачити лише викладача.
Якщо вона пояснює граматику - то пише на екрані.
Якщо ви робите вправи, то завдання має виводотися на екран, ви при ній робите.
Те, що ваші домашки вона не дивиться, а ви їй читаєте - дурь якась.
У моєї дитини-підлітка репетитор перевіряє домашку при ній, дивиться фото в вайбер, одразу коментує, але це недовго.
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Учебник.
Меряю линейкой• 22 марта 2023
це дурість а не репетитор. у мене 2 зошити. 1- правила,вона подає правила за своєю системою. а 2- вправи. плюс книжка друкована з вправами+ художня книга для перекладу. за 1 годину встигаємо багато- і тему експромт розказати(я говорю - вона задає тему),і нову тему пояснює,і тест на пройдений матеріал проводить,і переклад перевіряє +переказ того що я прочитала в худ.книжці
Фиктивная• 22 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Учебник.
На екрані? А вона водить курсором і дописує щось у вільних місцях? Чи у вас підручник не в стилі робочого зошита?
Тут надолго• 22 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
А скільки коштують заняття і як знайшли репетитора?
УраганнаЯ• 22 марта 2023
У нее нет системы и достаточного владения компьютерными технологиями, это плохо. Мне из 7 репетиторов (5 моих и 2 детей) только одна попалась, где был более-менее хорошо организован и продуман урок, заранее подобраны материалы.

Системность - главное преимущество курсов: урок имеет четкую структуру, расшеривается видео, доска, задания, слушается аудио. Все ответы сохраняются в электронном учебнике. Периодически идет отсылка и повторение предыдущих уроков.

Вам - однозначно менять репетитора, так толку не будет.
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Не в стилі робочого зошита.
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляТут надолго
10 евро. Порадила вчителька дочкі по другої мові.

На пів ставки• 22 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Не в стилі робочого зошита.
Все за залежить від ціни. Якщо дешево, то самі розумієте
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ

Тоже так думаю(
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляНа пів ставки
10 евро , дешево? Я готова і більше платити аби резутат був.
Фиктивная• 22 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Не в стилі робочого зошита.
Ну мені б не сподобвюалося. Почитати підручник я і сама можу.

А ви як формулювали свою мету вивчення мови?
На пів ставки• 22 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Це дуже дорого для такої роботи.
Дуже-дуже дорого.
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляФиктивная

Мета здати екзамен В1-В2 і навчитись розуміти мову , та розмовляти.
Сумка з негодою• 22 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Какой язык?
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Какой язык?
німецька мова
ПироженкА• 22 марта 2023
Репетитор нічого не пише для вас на екрані,
і не показує на камеру роботу в зошиті,
не розмовляє з вами з камерою, просто читає підручник?
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляПироженкА
і не показує на камеру роботу в зошиті,
Розмовляє . Може написати пару слів нових .

Сумка з негодою• 22 марта 2023
Ясно. Думала англ. Да, это плохой репетитор. Преподаю англ 25 лет.
ПироженкА• 22 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Який у вас підручник, хто автор,
чи кожного разу вона по різним підручникам урок проводить?
На курсах англійської мови у нас так викладач робив, різні теми по різним підручникам читав.
Помидорина• 22 марта 2023
Нуднуватий урок у вас. Взагалі на перевірку дз має відводитись не більше 10 хв. Ну за деякими виключеннями. Можна припустити що вона хоче послухати вашу вимову, але ж щоразу то занадто. І мають додаватись відео, аудіо матеріали, вправи інтерактивні додаткові в урок.
Я люблю по підручнику займатись 70% часу, але 100% це геть нудно.
Файна_зупка• 22 марта 2023
У меня просто учитель сбрасывает листочки из книги, вот так и учусь. Два урока в неделю. Учить так буду 20 лет
ПироженкА• 22 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
Скільки коштує один урок?
Файна_зупка• 22 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Скільки коштує один урок?
60 евро за 8 уроков, по 45 мин.
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Який у вас підручник, хто автор,
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляПомидорина
Не відео, ні аудіо нема
автор Божий одуванчик • 22 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
А чого не шукаєте іншого вчителя?
Файна_зупка• 22 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
А чого не шукаєте іншого вчителя?
Не знаю, с ней же начала, как теперь. Но это в группе занятия, ещё один человек со мной. Очень медленно все идёт.
Та прям багіня• 22 марта 2023
Мій репетитор перевіряє домашку поза уроком, мені пише відповідь де я помилилась.
В мене є пдф с робочим зошитом там діалоги і завдання.
На початку уроку вона питає мене чи в мене залишились питання по домашні, зазвичай питань нема. Якщо я забуваю щось вона мені нагадує, якщо я через декілька уроків знов забула, вона знов коротко нагадує.
На початку уроку ми розмовляємо про те як в мене справи і ведемо діалог пов´язаний з тою темою яку проходили на минулому, або позаминулому уроці. Потім ми розбираємо нову структуру речення або нову тему зі словами, далі робимо одну дві вправи з нової теми, або відпрацьовуємо нову структуру речення. Дошку не використовуємо, вона просто в скайпі пише або слова які в нас виплекали в розмові, того що нема в підручнику, але ми вважаємо що мені треба знати ці слова. Конспект я собі записую після уроку або з підручника або з того що вона мені фіксувала під час уроку, я вважаю наші уроки дуже продуктивними. Якщо вона бачить що якась тема мені дається складно, ми час від часу повертаємось до неї