Кажу честно - вірогідність отримати місце в муніципальному садку для вас дорівнює диву. Пріорітет завжди для предшколярів, місць у садочках завжди набагато менше за потреби місцевого населення - черги в 2-3 роки нормальна справа. А зараз дітяче населення різко збільшилося, тому не очікуйте.
Більш вірогідний приватний сад. Ціна дуже різна, залежить на вік дитини та час перебування. У Празі приватний садочек на повний день буде коштувати від 5000 корун на місяць, це без їжі, додайте ще біля 800-900 корун.