тянитолкайка• 04 апреля 2023
Декристол 5600 1 раз в неделю пить?
Девочки от ковида назначили с остальными лекарствами ? Кто-то пил их, знает ?
Не цілуюсь з бодуна• 04 апреля 2023
Я витамин Д пью по 5000 каждый день. Профилактика 2000.
5600 в неделю это ни о чём
Посудомойка• 04 апреля 2023
Мнения расходятся. В инструкции к 4000 написано по 1 табл в день, а 5600 - раз в неделю.
Мне врач прописала 5000-6000 ежедневно, плюс магний. Я за декристол уточняла. Она сказала, это очень мало раз в неделю, пить раз в день. В итоге купила все с айхерба, там дозировка 5000, пью каждый день.
Но правильно, конечно, сдать анализ на витамин Д3
Завжди недо...• 04 апреля 2023
Лікар назначив без аналізу?
Я розумію, що у нас у більшості дефіцит. Але я б не ризикувала. Він небезпечний при передозуванні.
Коли в мене був в дефіциті вітамін D3, лікар призначила пити ’Декрістол 5600’ щодня протягом 6 місяців. В інструкції до препарату зазначено пити 1 раз на тиждень, профілактично це ОК.
Декрістол допоміг мені підняти показник, зараз вживаю ’Солгар’, в меншому дозуванні, як профілактику.
тянитолкайка
• 04 апреля 2023
Ответ дляЮлія_Ch
Спасибо, вы меня успокоили.