Грушки-яблочки• 07 апреля 2023

Ви б наважились на переїзд у Львів?

Зірватися всією сім´єю, дітей вирвати. В зв´язку з пропозицією роботи. Все лишити?
автор Грушки-яблочки • 07 апреля 2023
Ответ дляOksana0612
Так Вам потрібно розставити пріоритети - чи вартує робота чоловіка ваших жертв і чи виправдає вона сподівання. Ну і фінансова сторона теж має значення.
Ну фінанси - в 2 рази більше, але - нове місто, нікого, нічого не знаєш, тут свій лікар з народженя дітей, все своє, мені прям як по живому відрізають.

Каркуша Клара• 07 апреля 2023
Якщо з Києва, то звичайно ні
Oksana0612• 07 апреля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
А, ну тоді не варто.
автор Грушки-яблочки • 07 апреля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Якщо з Києва, то звичайно ні
З передмістя, а чому ні, напишіть, будь ласка, Ваші аргументи проти.
СИРЕЛИ• 07 апреля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну ящо з прифронтових міст так, можливо і правильно роблять, а я в минулому році після 3,5 місяців евакуації, плакала, як в хату зайшла, така вона мені мила, найгарніша, а потім ще після місяця відпочинку готова була пішки вертатися, коли проблеми з білетами виникли.
Ну, евпкуац1я то ж примусово. Вимушено. А тут ви сам1 вир1шуете зробити крок в нове життя, в одному з найгарн1ших м1ст Украини. Перевага по робот1, зарплатн1, матуть теж. Щасти вам !
автор Грушки-яблочки • 07 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Дякую, потрібно все зважити і прийняти рішення. Аж погано стало від хвилювання.
Инстагра_мерша• 07 апреля 2023
Не уверена. Если бы не было больше никаких вариантов.
Мульйонерша• 07 апреля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Правильно. Львів не гумовий.
Amira-a• 07 апреля 2023
Год живу во Львове, если бы не война не переезжала бы. Кроме мягкого климата и близости границы ничего хорошего тут нет. Но у меня семья. Подруга переехала сюда по работе, ей нормально, но она одна.

anna_anna1234• 07 апреля 2023
мы прожили 3 месяца в Луцке, волком выть хотелось в итоге
Незламна Україна• 07 апреля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
От чоловіку пропонують роботу.
Если есть деньги на сьем или покупку жилья,то что вас останавливает? Во Львове есть в принципе все для нормальной жизни,а из какого города вы?
автор Грушки-яблочки • 08 апреля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Передмістя Києва. А покупку звичайно немає, зімати можемоі самі, але ніби обіцяють знімати.
Незламна Україна• 08 апреля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну взагалі дрбре,ящо вам організація пропонує знімати)