Ширли-Мырли• 11 апреля 2023

Ваш щоденний догляд

В мене ось, тільки від крему цього трішки висипань є, текстура крему мені взагалі ніяка не підходить дискомфорт та з´являється прищі
Перемелица• 11 апреля 2023
Можливо висипання не через крем, а через те, що є схильність до прищів і не правильно підібран догляд?
Ваша косметика мені ні про що не каже, я такі назви перший раз бачу. Хочете покажу свою, але не факт, що вона вам підійде

автор Ширли-Мырли • 11 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
Ви хочете сказати,що моя косметика так собі?

Про крем так думаю,бо прищики саме після нього з´являються
Перемелица• 11 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли

Я хочу сказати, що я не знаю ці ТМ і що припускаю, що догляд неправильно підібран.
ИзЮмрудная• 11 апреля 2023
Догляд залежить від типу шкіри і від інших багатьох чинників.
В мене жирна, з широкими порами. Колись і я думала, що мені ніякий крем не підходить... але тоді знайшла корейську косметику, починала знайомство з пробників - щоб не витрачати гроші на баночки повномірки. Потім я більш почала вникати в состави, дивилась навчальні курси по догляду...
Обовязкові етапи догляду: Очищення (гель або пінка), раз у декілька днів ензимна пудра - для більш кращого очищення, тонік (в ідеалі два - з кислотами і для відновлення шкіри) сиворотка, крем.
Шкіра - цікавий орган і дуже повязана з нашим ЖКТ, стресом, сном, харчуванням. Просто креми тут не працють.
СережкинаЯ• 11 апреля 2023
Крем солнцезащитный с тональным эффектом? Ну да, откуда прыщи интересно
автор Ширли-Мырли • 11 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
Якщо ви не знаєте,то все косметика ні про що ?

Чому не правильно,все для такої шкіри як в мене жирної
автор Ширли-Мырли • 11 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Ні просто,але в цієї фірми є і з тональними ефектом
Перемелица• 11 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Погоджусь зі всіма пунктамииокрім ШКТ. Це міф радянських часів, це я вам кажу як лікар. Ніде, в жодній країні дерматологи не кажуть про стан ШКТ та травлення. Мають значення гормони (а вони в свою чергу залежать від сна, стресу та навантаження) та догляд. Все
Дайте подуться• 11 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли

Пошукайте собі некамедогенний крем. У мене така сама проблема - не кожен крем піходить, більшість забивають пори. На Нотіно є навіть спеціальний розділ із некамедогенною косметикою.

автор Ширли-Мырли • 11 апреля 2023
Ответ дляДайте подуться
Так цей,що в мене зараз також некомедогений
Перемелица• 11 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Я кожного літа користуюсь сонцезахисним кремом з тональним ефектом та не маю прищів. Що тут дивного?
Файна пані• 11 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
А чтм ви змиваете крем з спф?
Потрібно гарне очищення
СережкинаЯ• 11 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
Значит вам подошел ваш крем
автор Ширли-Мырли • 11 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
А чтм ви змиваете крем з спф?
Потрібно гарне очищення
Тим,що на фото гель та тонер
Перемелица• 11 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Значит вам подошел ваш крем
З цього я і починала відповідати автору. Прищі не від крему
КартаБезКомиссий• 11 апреля 2023
Янка-угомонись• 11 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли

А скільки коштують ваші засоби? Мені вони абсолютно невідомі. Цікаво
автор Ширли-Мырли • 11 апреля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Кожен продукт до тисячі
Тут как тут• 11 апреля 2023
Чистая линия

100pudov• 11 апреля 2023
Як вам Анна Логор? Я колись брала на розлив цей спф, сподобалось, для жирної шкіри супер, не блистить. Ви інші продукти пробували?
автор Ширли-Мырли • 12 апреля 2023
Ответ для100pudov
Цей крем трохи блистить ,інші ні але буду пізніше