сама себе прекрасная• вчера в 16:40

Репетитор підняв ціну з 450 до 700.

Сиджу в шоці.
В кого ще ціни репетитори підняли в цьому році? І це слава Богу, що дитині потрібен лише один репетитор.
Українська зірочка• вчера в 23:56
Авторе, а як ви обирали репетитора, як перевірити, що він фахівець і дитина здобуде знання?

Нетутешня• сегодня в 00:11
Ответ дляДиви яка я пава!
Я не думаю, а знаю, що репетитори в Україні ухиляються від податків як можуть, навіть якщо оформляють ФОП, то виберуть групу з мінімальною сумою податків. І більшість, абсолютна більшість репетиторів просить платити готівкою))
Всі працюючі, до речі, теж платять податки із зпл. 18% ПДФО і 5% військового збору)
Хм, в хто них роботодавець? Ну щоб ото все платити? Репетитори то заплатять, але ви ж перша вити будете, що година 1400 коштує)))
А, на, не будете. Ви спетляли на французький соціал і тепер звідти знаєте, що у нас тут і як нам жити.