Чу Ча• 25 апреля 2023

Відчуття, що зупиниться серце

Мені 37, особливих проблем зі здоров´ям нема. Але, часто почуваю себе погано перед сном, не можу заснути, якась надміру збуджена, тривожна, повно думок в голові, як комок, в якому всі нитки сплутані. Ходжу на роботу, фізично важку, працюю у другій половині дня, до 22.00. Приходжу додому і часто ось такий стан відчуваю, не щодня,буває солодко засинаю від втоми а буває як сьогодні. Ось, випила вже все що вдома є заспокійливе, але толку 0. Серцебиття 79, тиск в нормі.
Через такі дні вже маю хронічне недосипання, бо зраненька маю встати дітей зібрати, потім вже не засну.
Поясніть мені хтось, що за стан такий, і як з ним боротися
ЗавЛабСнаб• 25 апреля 2023
Может это панические атаки ?
Латвийские_Номера• 25 апреля 2023
Це нормальне серцебиття, в мене дуже часто і до 100 доходить
Та не реву я• 25 апреля 2023
79 це не таке вже і високе серцебиття. Пийте заспокійливе системно.
Латвийские_Номера• 25 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Может это панические атаки ?
Оце більш ймовірно)
Та не реву я• 25 апреля 2023
Зараз багато в кого такі скарги. Психіка ще не адаптувалася до нових умов життя
Кузякин• 25 апреля 2023
Магний пропейте.
Natal_ka91• 25 апреля 2023
Магній пропийте, чи мелатонін перед сном. Таке враження, ніби порушений режим дня. Вам варто розслаблятися перед сном, можливо, ввечері якісь фактори, які порушують психіку - той же телевізор, інтернет, в мене, наприклад, домашні завдання)), тому я прошу дитину робити їх в обід.
EL13• 25 апреля 2023
похоже на паническую атаку, обратитесь к специалисту (например психолог), поможет решить.