Слоник-тоник• 29 апреля 2023
Какие сейчас кроссовки, кеды в тренде?
Девочки модницы кто следит за модой - какие актуальные кроссы, кеды ? И в пир, и в мир чтобы. Смотрела нью беленс 530, газель адидас
Слоник-тоник
• 29 апреля 2023
Чижик Пижик• 29 апреля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Отак як NB 530
Вибачте, але це кроси, звичайні кроси. Конкретно по цьому фото не зовсім зрозуміло, це в мир, чи на пір? Вийшла з тренування та накинула жакетик, щоб здаватися стильною? Я розумію, що уявлення стилю та моди змінюється, але сучасний маркетинг та блогери націлені саме на тих, хто немає смаку