жар-птица Нюра• 03 мая 2023
Чи працює застосунок Монобанка за кордоном?
Дівчата, хто зараз за кордоном, а саме в США або Європі, і в кого був до переїзду застосунок монобанку. Чи працює він там? Можна увійти в нього і робити такі операції як переказ коштів з однієї карту на іншу? Чи через те, що мобільний буде в роумінгу, ця функція не буде працювати? Чи це від цього не залежить?
жар-птица Нюра
• 03 мая 2023
Чудово! Дякую. Я просто думала, що всі ж ці банківські застосунки прив‘язані до українського моб номеру.
Бла бла бла• 03 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Працює, але може вилогініти вас, і запросити наново увійти зі своїм номером. Якщо у вас буде вже інша сімка, то ви зможете зв‘язатись з менеджером з моно, і він змінить вам номер на той що у вас буде на той момент. Там прямо на вході в застосунок буде така функція - зв‘язатись
_Galochka_• 03 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Тобто, якщо людина їде за кордон, банк їй не потрібен??
Все працює.
А як працює додаток в Україні, якщо користуватися не мобільним інтернетом, а вайфаєм? До чого тут взагалі телефон?
Може прийти смс для підтвердження, але роумінг чи не роумінг - яка різниця?
Все працює.
Ноу коммент• 03 мая 2023
Потурбуйтеся про доступ до номеру, який до карти прив‘язаний - та й все
жар-птица Нюра
• 03 мая 2023
Ответ дляБла бла бла
Дуже дякую!