жар-птица Нюра• 03 мая 2023

Чи працює застосунок Монобанка за кордоном?

Дівчата, хто зараз за кордоном, а саме в США або Європі, і в кого був до переїзду застосунок монобанку. Чи працює він там? Можна увійти в нього і робити такі операції як переказ коштів з однієї карту на іншу? Чи через те, що мобільний буде в роумінгу, ця функція не буде працювати? Чи це від цього не залежить?
Тыква2016• 03 мая 2023
Працює в Європі 100%. Думаю що і в США. С чого йому не працювати?

КарамбОлька• 03 мая 2023
А чого йому не працювати?
КарамбОлька• 03 мая 2023
При чому тут роумінг?
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Звичайно що працює.
автор жар-птица Нюра • 03 мая 2023
Чудово! Дякую. Я просто думала, що всі ж ці банківські застосунки прив‘язані до українського моб номеру.
uuukr• 03 мая 2023
Франція, все працює.
Репетиторша• 03 мая 2023
Сша працює. Син гроші на картку мені кидав
Конфиденциальность• 03 мая 2023
Так, звичайно працює
Тра Ля Ля• 03 мая 2023
Так

Бла бла бла• 03 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Працює, але може вилогініти вас, і запросити наново увійти зі своїм номером. Якщо у вас буде вже інша сімка, то ви зможете зв‘язатись з менеджером з моно, і він змінить вам номер на той що у вас буде на той момент. Там прямо на вході в застосунок буде така функція - зв‘язатись
_Galochka_• 03 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Тобто, якщо людина їде за кордон, банк їй не потрібен??
Все працює.

А як працює додаток в Україні, якщо користуватися не мобільним інтернетом, а вайфаєм? До чого тут взагалі телефон?
Може прийти смс для підтвердження, але роумінг чи не роумінг - яка різниця?
Ноу коммент• 03 мая 2023
Потурбуйтеся про доступ до номеру, який до карти прив‘язаний - та й все
автор жар-птица Нюра • 03 мая 2023
Ответ дляБла бла бла
Дуже дякую!