Люблю джаз• 04 мая 2023

"Я б не дозволив..."

Тема суто для обговорення. Навіяно темою про ОГО.
Преамбула. На вихідних сиділи компанією. Компанія переважно чоловіча. Розмова зайшла про те, що мій чоловік ходить раз на тиждень до барбера. Вартість одного візиту 150 грн. Один знайомий сказав щось на кшталт: "І чому у чоловіків, навіть догляд за собою, завжди бюджетно, а у жінок - дорого".
Я зауважила, що я, наприклад, відвідую салон для догляду за волоссям раз на пів року. Так, це коштує 3-3,5 тисячі. Але, якщо порахувати, то виходить та ж сума, що і по 150 грн раз на тиждень.
Він замислився і сказав, що своїй дружині, все ж, не дозволив би такі витрати.
Я додала, що я заробляю достатньо, аби сплачувати свої забаганки (і не тільки) сама.
Той чоловік подумав і знов повторив, що, всеодно, не дозволив би...
І от тут мене трішки "заклинило". Мені стало цікаво: а як людина може заборонити іншій на щось витрачати нею ж зароблені кошти? Ну от який механізм?
В компанії я не стала форсувати ту розмову. Мій чоловік також сказав, що не уявляє як це можна зробити... А мені аж муляє )))
Може накидаєте ідей на тему: "як чоловік може не дозволити дружині витрачати кошти, які вона ж і заробила?".
Бесбардак• 04 мая 2023
как почитаешь,есть такие дамы,которые все,что заработали мужу отдают,а он распоряжается.Права голоса никакого не имеют. Я таких в жизни не встречала)

Библиотекарь• 04 мая 2023
Я б не дозволила такій дурній думці тривожити мій розум.
Бритоножка• 04 мая 2023
Жлоб він і в Африці жлоб.
Я маю свою зарплату і свою думку як мені за собою доглядати.
Дозвіл на бьюті процедури від чоловіка не потребую.

Якщо ваш друг не вкурсі то рабства у нас немає!
90x60x90• 04 мая 2023
Кто б его спрашивал. Сидит пыхтит в воздух
Оч@ров@Шк@• 04 мая 2023
Ну разве что если жена сама не очень умная и все заработанные деньги мужу отдает. Но это раб какой то, а не жена
Личко Невеличке• 04 мая 2023
Спасибо, что у меня хватило мозгов выбрать нормального мужа.
Бритоножка• 04 мая 2023
Ответ дляБесбардак
А я таку залежну пані знаю. Заробляє вона добре але повністю віддає свою зарплату чоловіку а потім героїчно отримує на прокладки та проїзд.
Для мене це дико а їй нормально.
Забрала і не сказала• 04 мая 2023
Ответ дляБесбардак
У меня коллега такая) А потом ходит у него ещё и на трусы свои же деньги выпрашивает.
Бесбардак• 04 мая 2023
Ответ дляБритоножка
Для мене це дико а їй нормально.

Чемодан-Вокзал-Майами• 04 мая 2023
Для мене чужі сімї це темний ліс. Навіть не намагтесь зрозуміти, ви ж не знаєте які там відносини)
Бесбардак• 04 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
жесть
Забрала і не сказала• 04 мая 2023
Ответ дляБесбардак
жесть
Я ей верю, она реально в обносках ходит, ещё и с дырками подмышками на блузках. Я б давно его уже под зад пихнула.
Бесбардак• 04 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
автор Люблю джаз • 04 мая 2023
Ответ дляБритоножка
Жлоб він і в Африці жлоб.

Ну от мені і цікаво: я заробляю гроші, хочу сходити у салон, чи до косметолога, чи щось собі купити... Всі необхідні витрати сплачені, можу ж собі дозволити. І тут от це: ’я не дозволяю’. Пффф! З якого дива?
І далі що? Як цей процес ’недозволяння’ далі реалізовувати?
Телепузик• 04 мая 2023
Затиранити психологічно.
У моєї першої свекрухи так було. Ми з нею просто розмовляли, вона ділилися що хотіла б пофарбуватися, так як сиве волосся. Почув її чоловік і видав, а я гроші не дам, бо це дорого.
Гроші свої вона приносила йому. Він робив всі закупки, платив по всім рахункам і їй видавав мізер.
Глаза_в_3_карата• 04 мая 2023
я це уявляю тільки так: чоловік буде влаштовувати скандал, істерити чи дутись. Жінка знаючи все це просто обирає не витрачати кошти, щоб не сваритись з ним.

У мене так з мамою, коли вона в гості їде, я не зустрічаюсь з подругами допізна, щоб вона мені не виносила мозок своїми дзвониками.
Мабуть вона теж могла б сказати, що заборонила мені)))
Мелочунь• 04 мая 2023
Я не знаю как. Но мой свекор всегда у свекрови забирает ее зарплату и она уверена что это норма. Они так всю жизнь жили.
olena_shch• 04 мая 2023
Може, але для цього потрібно знайти дуру, яка його буде слухати). А дур повно, оце повірте на слово. Скиглять, але терплять. То так і кажу, не влаштовує міняйте своє життя, а мені ваші соплі не цікаві. Сенс таким співчувати, чи давати поради, напрягатись.
автор Люблю джаз • 04 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Блін!
Якщо заробляє нормально, то, мабуть, не дурна і характер якийсь має. Як?!!

Допоможіть знайти• 04 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Може в нього зарплата маленька)
автор Люблю джаз • 04 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата

О. Дякую.
Можливо так.
Бритоножка• 04 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
А про це вам може пояснити тільки ваш друг - мілкий недозволятор.
Як на мене я б просто послала б за кораблем. Але є дур@пи (зачеркнути) жінки що дійсно слухають таких дозволяторів.
ГейТуда• 04 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Блін!
Та дуже просто, їй це подобається підсвідомо. Людина-жертва.
Gra_Nata• 04 мая 2023
У меня первый муж был такой. Он хотел чтобы все деньги были у него. Бюджетом распоряжался он.
Не спорю, рационально, экономно. И зарабатывал он больше чем я тогда. Вот такой мужчина и мог сказать не позволю
Мелочунь• 04 мая 2023
Ответ дляGra_Nata
Я не представляю как с таким жить....
Забрала і не сказала• 04 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Блін!
Вот и я не понимаю. Но как я поняла, он её загнобил, что она считает это нормальным образом жизни. Недавно шеф сделал ей замечание за то, что с дыркой на штанах застиранных пришла. Я б со стыда сгорела б, а ей ничего ´простите, не видела, зашью сегодня´ А о косметике или косметолога, причёске уже даже не заикаемся ей...
автор Люблю джаз • 04 мая 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Може в нього зарплата маленька)
І що? Якщо всі потреби родини закриті, всі оговорені суми відкладені і переховані. В мене є гроші і є бажання на щось конкретне їх витратити. Як його зарплата впливає?
Gra_Nata• 04 мая 2023
Ответ дляМелочунь
Я не представляю как с таким жить....
Вполне себе комфортно будет женщине которая не хочет ни о чем думать. Он ей все дает и все за нее делает.
Сиди себе детей рожай.
Забрала і не сказала• 04 мая 2023
Ответ дляGra_Nata
Сиди себе детей рожай.
Это комфортно, если он ей не отказывает. А если не ´разрешает´... с хрена ли?!
Пешеходик• 04 мая 2023
жлоб обыкновенный, мои кровно заработанные, куда хочу туда и трачу))
Бред какой то