Мишка-шалунишка• 05 мая 2023
Яремче 2023. Наш досвід
Не все пробували, що пишу. Просто інформація.
Вперше майже за 2 роки на 4 дні вирушили на відпочинок.
Київ- Яремче.
Укрзалізниця порадувала, раніше якось було гірше.
Та і взагалі вони #залізнілюди.
Готель Едельвейс, ми в ньому не перший раз. Нам подобається. Його мінус, що на височині, тож підйом доволі крутий,не всім підійде. 1430грн/доба.
Таксі 200грн від вокзалу до готелю,2.5км.
Джипінг (коли тебе на джипі везуть в гори) від 1500грн (це на г.Маковицю, 2 години). Потім 2500грн та 4000грн.
Що 2, що 4 особи однаково. Але пару шукаєш собі сам.
На базарі все м´ясо по 800грн/кг (ковбаси з оленини, дикого кабана, косулі).
Наливка 150грн/0.5л.
Білі гриби 2500грн/кг або 3л банка 450грн (скільки в банці незрозуміло).
Вхід до музею мініатюр 50грн/1 білет, до водопаду дівочі сльози та до стежки Довбуша (або далі по маршруту до Маковиці) аналогічно.
До Буковелю проїзд маршруткою 100грн з людини.
Підйом на підйомнику 200грн.
В Микуличині пиво в броварні "Гуцульське" вже не дають (4роки тому давали).
Терміналів ніде немає майже.
Поїсти -600грн на двох десь. Це банош, бограч, крученик (по 1 порції), кава (2 порції).
Мінус в тому, що тебе тримають за ідіота й просто хочуть на тобі заробити. Свої ж. Сервіс майже відсутній
Київ- Яремче.
Та і взагалі вони #залізнілюди.
Наливка 150грн/0.5л.
Підйом на підйомнику 200грн.
Терміналів ніде немає майже.
Не будь КакСвета• 05 мая 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Блиин, в Италии за сутки жилье 20-30 евро с человека, не Яремче отменяется))). Конечно терминалов нет, чистая прибыль
Так автор платила по 17 євро з людини.
(1430:41: 2).
В Карпати любимо поїхати на вікенд- не далеко, якщо є якийсь державний вихідний додатковий, то і відпустку не беремо.
(1430:41: 2).
КвартираЧья• 05 мая 2023
Ого,цены. Отдыхали там 4 раза,последний в 2019. Дешевле сейчас в Закопане поехать
ХуАнита• 05 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мы были весь июль
Грибов в продаже практически не было ,так как и дождей .
Так грибы ж осенью собирают
ХуАнита• 05 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Едьте)
Мы отдыхали в классном частном доме по 500грн/сутки за 4х.
Балкон в комнате с видом на горы.
До водопада и рынка 10 минут.
На Маковицу поднимались сами за 2 часа, маршрут там легкий)
Оленину не ели, покупали вкусные домашние сыры на сувенирном рынке за 150-300грн/кг))
Очень вкусное вино из ежевики
Балкон в комнате с видом на горы.
До водопада и рынка 10 минут.
Очень вкусное вино из ежевики
За каждого 500грн. в сутки? Т.е. 2000 с четверых в сутки?
Обращеница• 05 мая 2023
Ответ дляСонячний день
Места офигенные, красивейшие. Сервис отвратный. И да, реально имеют. Я понимаю, что туристы и т.д., но сделайте так, чтобы я платила с удовольствием.
Везде имеют туристов. Везде.
Карпатський грибар• 05 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
И летом так стоили в Закарпатье,потому что их не было практически
Да, в этом году грибной сезон практически нулевой.
ХуАнита• 05 мая 2023
В трехлитровой банке примерно 350г сушеных грибов, я недавно покупала. Что-то странно тогда получается по ценам, если в бутылях брать то килограмм выходит 1350грн
ГонУрова дівка• 05 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Ой блин... та мы косой их косили осенью) обесценить...за полдня втроём собрали багажник грибов, в паджеро
Белых? В Карпатах? Вот фантазерка:)
Карпатський грибар• 05 мая 2023
Ответ дляГонУрова дівка
З черв´яками вони чи ні?
Я тільки один раз в житті купила висушені білі, саме в Яремчі, трьохлитрову банку. Вони їх ріжуть вздовж, так не видно червоточин. Вдома в каструлю висипала, залила окропом, і тут... вони почали виринати. Вся каструля рівним шаром в черв´яках:((( Така огида.
Тепер якщо і купую - тільки свіжі, сама мию, ріжу, половину викидаю, що залишилось - чистеньке біленьке висушую.
Це ви не в того, у кого треба, купували.
ГонУрова дівка• 05 мая 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Звісно ж! А що, всі туристи з першого разу знають у кого купувати?:)
Я більше не купую, все сама:) І збираю. А як немає часу чи можливості збирати - купую свіжі, я вище писала.
L-i-s-a-92af• 05 мая 2023
Відпочили,перезавантажилися і добре.
Ціну кожен оберає по своєму бюджету.
Ми їздили восени в Закарпаття.Готель Reikartz Карпати з 3-разовим харчуванням повних 4 доби( з 4го по 8е) 3 дорослих+1 дитина.СПА включено.Заплатили за все 15295грн
Ціну кожен оберає по своєму бюджету.
Да Щас же• 06 мая 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Белых? В Карпатах? Вот фантазерка:)
Ага, фантазерка
Саджу все зарання• 06 мая 2023
Джипінг вбивають природу. Ганебна розвага. Ігнорують межі заповідників, сезони тиші. Перетолочують все вщент, дрібних тварин, пташат, рідкісні рослини. Залишають по собі мертві полоси.
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2023
Ответ дляХуАнита
Так грибы ж осенью собирают
Серьезно ? Только осенью ?
Как для грибника -мне это открытие
Мишка-шалунишка
• 06 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Мы за неделю потратили 7тыс на 4х там же)
З проїздом та проживанням?)
Мишка-шалунишка
• 06 мая 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Відпочили,перезавантажилися і добре.
Ціну кожен оберає по своєму бюджету.
Так, перезавантажились не те слово.
Важко було читати,коли 2 ночі підряд над ЖК літало... А там така тиша...немає тривог. Така краса.
Мишка-шалунишка
• 06 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Ого.
Навіть не знала..
Та там взагалі відношення до багато чого ’тут і зараз’.
Спочатку вирубують,а потім питають чого повені.
Ми не поїхали, пішли самі на Маковицю
Навіть не знала..
Ми не поїхали, пішли самі на Маковицю
Мочалкин блюз• 06 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
Через яке екскурсійне бюро їздили?
Їх в Чернівцях два
Драпата і Чернівецьке екскурсійне
І з тими і з тими їздила все літо по всіх екскурсіях
Ціни 300-500 грн екскурсії одного дня
Румунія 1000-3500 грн
Драпата і Чернівецьке екскурсійне
Ціни 300-500 грн екскурсії одного дня
Румунія 1000-3500 грн
Царевна в уггах• 06 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ого.
Навіть не знала..
Ми не поїхали, пішли самі на Маковицю
Навіть не знала..
Ми не поїхали, пішли самі на Маковицю
Через стежку Довбуша ходили? Ми ходили, дійшли до скель, а далі не зрозуміли, куди йти вгору далі) Але це було 5 років назад
Царевна в уггах• 06 мая 2023
Ответ дляРожева юбка
Так и автор могла бы приехать и собрать... Но купит она те, кто собрал другой, ехал за ними, сушил их. И да, собирая грибы, ягоды можно встретиться с карпатской гадюкой, которая неимоверно ядовитая. Но проще обесценить чужой труд...
Гадюки
Я думала, що вони не часто зустрічаються там, а Ви так написали, наче на кожному кроці
ХуАнита• 06 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Серьезно ? Только осенью ?
Как для грибника -мне это открытие
В основном. А разве нет? Не спорю, просто спрашиваю. Белый гриб, например, когда?
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2023
Ответ дляХуАнита
Нет
Может быть такое ,что грибы есть только летом ,а осенью пусто . Или наоборот.
Белые летом ,и осенью .
В прошлом году в июле под Киевом было много белых .
Белые летом ,и осенью .
ХуАнита• 06 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нет
Белые летом ,и осенью .
Спасибо, буду знать
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2023
Ответ дляХуАнита
Спасибо, буду знать
Бывает волна грибов и в начале июня
Все ж зависит от погоды
Мишка-шалунишка
• 06 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Так. Коли доходите до скелі там є вказівник. І десь 4км ще вверх
Пасти Ла• 06 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну ми за повні 4 дні витратили 10000грн вдвох.
Природа неймовірна
20000 на 4 за 4 дні- це занадто.
Карпатський грибар• 06 мая 2023
Ответ дляХуАнита
Начиная с конца июня. Но в начале сезона белые грибы низкого качества. Вот с начала августа - да.