Робот Вертер• 07 мая 2023
Геморагічна кіста у підлітка. Збій циклу.
Після схуднення на 7 кг за місяць збився менструальний цикл. Затримка 2 місяці . Дівчинці 14 років. Зробили УЗД, виявили геморагічну кісту на лівому яєчнику . Товщина ендометрію 17 мм . В понеділок йдемо до дитячого гінеколога . Чи може кіста спровокувати затримку ? Вагу вже набрала майже до норми . Постійно ниє живіт , а місячні не настають. Можливо хтось був у подібній ситуації , як відновили цикл ?
Василина Семеніч• 07 мая 2023
Схуднення було більше. Ок пила, але поки не набрала більше ваги, як тільки кидала приймати ОК, менструації не було. Як набрала більше ваги ніж було до схуднення, то відновилися, але не відразу, а потім вже худла дуже повільно. Кожен організм індивідуальний.
Эт вернячОк• 07 мая 2023
Ніяк не відновили (
Місячні відсутні з вересня, доньці 15 років. Теж дуже схудла була (стреси). Зараз набрала, живіт ниє, але нічого нема(
Ми у Німеччині, лікар сказал чекати, узі не пропонував (
Робот Вертер
• 07 мая 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ніяк не відновили (
Живіт нив вісімці місяці ? Чи почав коли вагу набрала ?
Вимагаю спілкування• 07 мая 2023
Як я Вас розумію.... Моя донька 16 років теж схудла різко на 6 кг, місячні пропали, пішли до гинеколога, кіст не має, але по аналізам дуже низькі усі гормони, сказала що дефіцит маси тіла, швидко набирати. Поки призначила для вирівнювання гормонального фону рослині препарати, і навіть коли вага почне рости їх теж потрібно приймати, це процес не швидкий. Тож можливо вам теж здати аналізи? А як ви підіймали вагу? Це були порушення споживчої поведінки чи просто так склалося?
Робот Вертер
• 07 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
На УЗД лікар та що робила , говорить що по товщині ендометрію мають бути , а ніяк не має. Сама схудла , захотілось їй так. А тепер проблеми .
Анонимба• 07 мая 2023
Вот-вот. Полностью согласна с постом 4. Сдайте анализы на гормоны. Кисты появляются именно из-за проблем с гормонами. Мне когда-то заслуженный врач Украины - гинеколог сказал. Он тогда приехал к нам в Ч. клинику на проверку наших гинекологов и проверял всех передоперационных больных. Если б не он, резали б непонятно что, уже лежала тогда в больнице и на завтра должны были делать операцию. А так отпустили домой. Он тогда сказал мне пить Ременс. так то мне было 30 лет и 20 лет назад. И да, от кисты постоянно была затримка месячных. Так что сходите к детскому гинекологу и скажите ей пусть даст направление на нужные анализы, а еще лучше запишитесь к врачу, который по гормонам.
Вимагаю спілкування• 07 мая 2023
Ответ дляРобот Вертер
Думаю потрібні аналізи, вам напевно гинеколог на прийомі призначить. Нам лікар сказала, що взагалі то потрібно гормони призначити в такій ситуації, але враховуючи вік, то краще почати з рослинних препаратів.
Робот Вертер
• 10 мая 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ніяк не відновили (
Добрий вечір ! Може Вам знадобиться ця інформація . Були в гінеколога , призначила пити вітамін Є по 200 , до початку місячних , та ще таблетки гомеопатичні біонорм , потім коли місячні почнуться фолієва кислоту з 1-14 день , далі віт є з 17-28 день і біонорм постійно , і так 3 місяці . Пропила віт є може тиждень і сьогодні почалися місячні . Може зробіть УЗД , щоб глянути яка там картина , якщо ендометрій нормально наріс то ця схема і вам підійде .