ПочтальЁнша• 09 мая 2023
Хочу виговоритися: син, 11 років, хоче тільки лежати.
Не ворухне і пальцем зайвий раз, прийшов, упав - і все. Навіть в телефоні не шариться - просто лежить. Щось кажеш зробити - тільки зі скандалом. Ще жодного разу не вмився вранці без нагадування і без вереску. Я у відчаї, дівчата. Це якась вроджена тотальна лінь? Ніяке хобі не прижилися, скільки гуртків перепробував - усе не таке. Навіть фільми дивитися лінь. Про навчання й мови немає. Ні розклад не пише в щоденнику, ні зошити не підпише. А тепер ще й почав філософствувати, навіщо взагалі те навчання. У мене наче всі ці роки на руках безпомічне немовля, просто росте, а нічого не бере на себе, навіть елементарного.
Фізик-ядерщик заочно• 09 мая 2023
Моему 9, все тоже самое, только в телефоне бы сидел, если бы я позволяла
Матраскин Брат• 09 мая 2023
Це порушення емоційно-вольової сфери, до дитячого психолога, а краще підліткового. Відсутність бажань і мрій - це може бути симптомом.
Зоряний Шлях• 09 мая 2023
Мой такой же точно. Почти 14. Хотя нет, не такой, мой висит все все-таки в телефоне, причем целый день. Лежит и все. Уроки делаю за него, мы на дистанционке. Надеюсь, пройдет.
Стефанія• 09 мая 2023
Если даже телефона не хочет , то это странно. А когда это началось? В младшей школе как было? Как учится? Друзья есть?
Єдина Країна• 09 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Не похоже
Почитайте симптомы дефицита витамина Д, например. Ребенок не просто не хочет делать то, что говорит мама (это, как раз, можно понять), а вообще не хочет ничего. Лежит целый день. С каких пор это нормально для 11-летнего ребенка?
Залізний кіготь• 09 мая 2023
О, в мого батарейки нескінченні, теж скоро 11 років. Мені наче , якби він не спав 24 години, і то б не сидів. А я як ваш син зараз, хочу спокійно лежати перед теліком))) Але мій син мені не дасть вести такий спосіб життя. Нам треба все. Закінчились уроки, бігом їсть, побігли на плавання, і не того що любить, а там друг . Потім побігли на малювання , малює так собі, но там подруга. І я з ним як поні по кругу. Та ще і авто продала взимку, а нове ще не купила. Ну хоч якась користь, минус 7 кг з таким активним життям)))
Несемо світло разом• 09 мая 2023
Ну не знаю, я теж за те, що якісь проблеми у хлопця. Якщо навіть в телефоні не сидить, це дивно як на мене.
Брехушечка• 09 мая 2023
Я би показала лікарю, одне діло розважатися, інше діло лежати в прокрастинації
Стервочка• 09 мая 2023
Это моя дочь, 12 лет.
На весенних каникулах специально не трогала, т.к. она говорит, что ее постоянно раздражает 1000 напоминаний по одному действию, она и так все знает. Если бы я не говорила, делала сама, без напоминаний.
Итог - по 22 часа в постели каждые сутки каждого дня. Никуда не удавалось вытянуть. Проснулась, за телефон, не вставая с постели, вставала только чтобы поесть, в туалет и с боем по вечерам в душ. Все!
ДелиВерка• 09 мая 2023
Я тоже хочу только лежать и чтоб меня никто не трогал, но наличие работы, ребёнка и бытовухи постоянно заставляют меня вставать. Надо было в 11 лет не козой скакать, а спокойно лежать, так как сейчас нет времени.
Несемо світло разом• 09 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну і до чого все це автору? Вона за свого хвилюється, а ви така, а мій молодець, присісти нема коли. Таке шось...
Залізний кіготь• 09 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
В моеї старшої доньки АИТ , то вона заспіль заморена була в школі, тому і пішли провірятися. Зараз нормалізувалися гормони, то стала активнішою врази, і немає такої втоми, і що не хочеться нічого робити.
Залізний кіготь• 09 мая 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Чим ви читаєте?
Ні, не мій молодець. А хай порівняє, чи таке життя вона хоче? Бо я написала, що я як її син, і для мене це все важко.
Несемо світло разом• 09 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Чим ви читаєте?
Та вірно я все читаю. І впевнена, що таке б життя вона хотіла. Активна дитина то є норма. А у сина автора явно проблема якась. То у вас емпатії нуль і вставили тут свого синочка. І були б ви як її син, ви б просто не змогли так бігати. Отож чим ви читаєте? Дитина навіть в телефоні не сидить.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Я бы к врачу бежала. У ребенка, похоже, есть проблемы
До якого? Які? На гульки з друзями енергії вистачає на цілий день, якщо йдеться про соматичні відхилення.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Не прижилися ніяке хобі це як? Один раз пішов і все? По одному раху не слід судити, треба заставляти хоча б 5 раз відвідати заняття
Не по одному. На футбол вистачити 2 рази, а на решту занять, звісно, більше.
Єдина Країна• 09 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
К педиатру для начала
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Схоже на те. І ще він такий нетерплячий і дуже себе жаліє, дійсно, от саме волі, наполегливості немає зовсім.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляЧувиха
На спорт відайте
Уже на 4 віддавала. Заставити нереально, від кричить, скандалить, говорить таке, що на голову не налазить, аби нічого не робити.
Столічна штучка• 09 мая 2023
В мене старший такий. Уже 16. Кріпіться. Все без толку.
Нічого не цікавить, ніхто не цікавить. Лежати, лежати.
Пробую відпустити, не змію я його. Стопятсот психологів не дало нічого. Така дитина. Тягну навіть не потяг. Однокласники завжди все знають, а він нічого. Так було з першого класу.
І ще ниття безкінечне.
Прошу чай зробити, то він навіть це не хоче, меншому наказує, бо знає що комп буде просити.
Ніби і відзивчивий і інтелігентний, але толку нема і бачу, що не буде. Ніколи не в курсі нічого, нецікавий як особистість.
Хоч і книжки підсовувала і розвивалок мільон. Корм не в коня
І ще ниття безкінечне.