ПочтальЁнша• 09 мая 2023
Хочу виговоритися: син, 11 років, хоче тільки лежати.
Не ворухне і пальцем зайвий раз, прийшов, упав - і все. Навіть в телефоні не шариться - просто лежить. Щось кажеш зробити - тільки зі скандалом. Ще жодного разу не вмився вранці без нагадування і без вереску. Я у відчаї, дівчата. Це якась вроджена тотальна лінь? Ніяке хобі не прижилися, скільки гуртків перепробував - усе не таке. Навіть фільми дивитися лінь. Про навчання й мови немає. Ні розклад не пише в щоденнику, ні зошити не підпише. А тепер ще й почав філософствувати, навіщо взагалі те навчання. У мене наче всі ці роки на руках безпомічне немовля, просто росте, а нічого не бере на себе, навіть елементарного.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Ну, а якщо їсти захоче з дивану встане?
Встане. Але папірець від цукерки до смітника чи чашку до мийки не віднесе.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Если даже телефона не хочет , то это странно. А когда это началось? В младшей школе как было? Как учится? Друзья есть?
Завжди все доводилося змушувати, от кожну дію. Склади одяг, умийся, збери портфель, вчи уроки. Ніколи сам ні за що не брався. В молодшій школі навчався краще, але тоді мені ще вдавалося його змушувати щось робити, а зараз уже не можу ніяк вплинути.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Такий, щоб друг-друг, один.
успокойте_Меня• 09 мая 2023
Автор, моему 13, все из под палки. Просто ноль интереса к жизни. Телефон , игры и все
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Почитайте симптомы дефицита витамина Д, например. Ребенок не просто не хочет делать то, что говорит мама (это, как раз, можно понять), а вообще не хочет ничего. Лежит целый день. С каких пор это нормально для 11-летнего ребенка?
Думала про це Ми якраз восени востаннє здавали розгорнутий аналіз на вітаміни, кальцій тощо. Все наче в нормі.
Дон Пэдро• 09 мая 2023
Перевірте дитину у ендокринолога, але хорошого пошукайте, бо совки (а це більшість колишніх ендокринологів) тільки гірше зроблять або відмахнуться.
І перевірте (це правильно) або дуже добре проаналізуйте (якщо фінансово нема змоги перевірити) стан справ з вітамінами та мінералами. Й зробіть активні висновки!
Додані вітаміни та мінерали — теж завжди було та буде спірне питання (як та ж вакцинація, наприклад чи противірусні препарати), але тим не менше, я чітко бачу зміни самопочуття по собі, і зміни поведінкових патернів у дітей коли вони п‘ють додані вітаміни й коли ні.
У нас курсами можна сказати пожиттєво цинк та селен (це якраз ендокринолог наш), вітамін Д3 (п’ємо не у профілактичній дозі, бо вона позбавлена сенсу для нас (мало сонця, мало буваємо на вулиці, особливо взимку та восени), вітаміни А, С та Е сезонно, омега теж курсами, лецитин, лютеїн (це очі, і це дуже ефективна історія) та пробіотики, правда довіряю лише кільком маркам, купую розроблені Девідом Перлмуттером (на айхербі є), йому довіряю.
А ще спробуйте при можливості спільно з дитиною активність нарощувати. Робіть щось разом. Потроху все це разом дасть результат.
Лежання на дивані як основний вид діяльності - не норма для дитини 11 років.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Ну не знаю, я теж за те, що якісь проблеми у хлопця. Якщо навіть в телефоні не сидить, це дивно як на мене.
Йому просто нічого не цікаво. Грає в бравл, але обмеження - година часу. Може ще анекдоти фоном включити слухати.
Столічна штучка• 09 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
До якого? Які? На гульки з друзями енергії вистачає на цілий день, якщо йдеться про соматичні відхилення.
А мій навіть на гульки лінується.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
В моеї старшої доньки АИТ , то вона заспіль заморена була в школі, тому і пішли провірятися. Зараз нормалізувалися гормони, то стала активнішою врази, і немає такої втоми, і що не хочеться нічого робити.
І щитовидку перевірили, УЗД і гормони, ттг, т3 і т4.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ для014comua
Ми в аналогічній ситуації в 12 років дитини звернулися до лікаря. Діагноз - клінічна депресія, лікувалися. медикаментозно й досі лікується.
Тільки у нас ще плаксивість була, порізи, агресія, дитина не хотіла жити і зовсім не доглядала за собою
Ого, сподіваюся, вам вже краще, одужуйте.
Головний кошак• 09 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
О, в мого батарейки нескінченні, теж скоро 11 років. Мені наче , якби він не спав 24 години, і то б не сидів. А я як ваш син зараз, хочу спокійно лежати перед теліком))) Але мій син мені не дасть вести такий спосіб життя. Нам треба все. Закінчились уроки, бігом їсть, побігли на плавання, і не того що любить, а там друг . Потім побігли на малювання , малює так собі, но там подруга. І я з ним як поні по кругу. Та ще і авто продала взимку, а нове ще не купила. Ну хоч якась користь, минус 7 кг з таким активним життям)))
Серёжа мой сынооооок
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляЧувиха
А що йому не подобається на всіх заняттях?
Неохота, нецікаво. Довго, важко, таке... Воно все без користі, не потрібне.
Домашня Зюзя• 09 мая 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Мой такой же точно. Почти 14. Хотя нет, не такой, мой висит все все-таки в телефоне, причем целый день. Лежит и все. Уроки делаю за него, мы на дистанционке. Надеюсь, пройдет.
Не пройдет
телефон забирайте, а не уроки делайте за него
Фізик-ядерщик заочно• 09 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Чим ви читаєте?
Ні, не мій молодець. А хай порівняє, чи таке життя вона хоче? Бо я написала, що я як її син, і для мене це все важко.
Вы хотели бы что бы ваш ребенок лежал пластом целыми днями и ничего не хотел?
После 18• 09 мая 2023
Ответ дляMono
Это нормально в его возрасте. Принимайте и понимайте.
Правильніше сказати - ’таке буває’, бо це ненормально все ж. Зараз на багато чого стали казати, що ’нормально’ і за логікою виходить, що діти, які так не роблять - ненормальні, чи що.
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Моєму 19 ось буде. Хоче тільки лежати і грати в комп. Всьо
Блііііін, а кажуть, переросте...
Стріляний птах• 09 мая 2023
це не нормально , до психолога як мінімум, бо не норма є відсутність бажань, мотивації, потреб, вмінь, навичок ( відповідно віку, звісно) та інтелектуальних здібностей ...
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ось зараз прийшов - поснідав, ліг назад у ліжко. Лежить і скубе дріт від зарядки. Все.
Стервочка• 09 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Блііііін, а кажуть, переросте...
Я своей сказала до 18 лет и все, с чемоданом на вольные хлеба. Реально устала.
Но вчера я пришла и увидела записку для меня, что она ушла ненадолго. Через минут 15 вернулась с подругой. Я ее наказала на телефон и ей пришлось искать варианты. До моего прихода первый раз сварила себе макароны, правда, они у нее ’убежали’, но плиту так-сяк помыла (по ее меркам идеально). Понимала, что если ждать меня, она потом не успеет, а если оставит бардак, то никуда не пойдет.
То есть если ей что-то надо, то делает. Но это бывает так редко. и если в младшем возрасте я мозг ломала над придумыванием мотиваций, то сейчас это только деньги и то не всегда.
Что у вашего сына с друзьями?
Моя сложно заводит друзей. И это один, максимум два человека, с кем она общается
Что у вашего сына с друзьями?
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляСтервочка
Что у вашего сына с друзьями?
Мало друзів, один кращий друг, але теж уже відходить від нього. Постійно намагається його кудись витягнути, до чогось залучити, а мій ні в яку.
Стріляний птах• 09 мая 2023
Дівчата , то все ваш недогляд!Чому, коли норма екранного часу година в день , ваші діти сиділи в ньому сутки напрольот?!А тепер що ви хочете?Багато хто тут пише , що це нормально , я в шоці.Це не нормально! Наш мозок так влаштований , що йому байдуже де бути переможцем - у реальному світі чи в танчиках , отже мозок своє отримав , а дитина лежить чи сидить , на спорт , на прогулянку їх і тд !
Вишнёвая Леди• 09 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Лежить цілий день, навіть телефон в руки не бере і цілий день на вулиці з друзями і потім заморений лежить відпочиває -це різні речі.
Чудовий каламбур• 09 мая 2023
Ответ дляСтріляний птах
Два года карантина и больше года войны... Родители на работе. Детям что делать? Недогляд...
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Гуляє він дуже рідко, раз-два на місяць.
Стріляний птах• 09 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
гуляти, читати, зустрічатися з друзями, грати ігри, займатися спортом, легку домашню роботу ...а то що ви не вмієте організувати свою дитину , то ваші проблеми ...і питання ще , чому вони вас не слухають і чому ви для них не авторитет ...
Вишнёвая Леди• 09 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А раніше відносив? З якого віку перестав це робити? Чи ви його не привчали, а тепер очікуєте, що він різко виріс і має сам здогадатись, що має бути не так, як було 10 років до цього?
ПочтальЁнша
• 09 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ні, не відносив ніколи. Привчали, скільки було скандалів за ці папірці розтикані у всі щілини, з 3років і до 11 я привчаю-привчаю, в ні до чого абсолютно привчити не можу.
Вишнёвая Леди• 09 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
У вас уроків немає?