Мішечок щастя• 12 мая 2023
якісь чоловічі емоції в мене. не схоже на мене
Є чоловік, знайомі майже рік. Познайомились на Західній Україні, куди я з дитиною виїжджала з початком війни. Спілкувались геть небагато часу. Потім роз´їхались по різним містам. Але спілкуємось з ним, так скажімо, на зв´язку. Зустрічались потім ще раз на Західній, він проїздом був в тому місті. А потім домовились, що я приїду до нього в гості. Звичайно, що був інтим. І ось відчуваю до нього бажання. розумію, що разом ми не будемо. Але і інтимні зустрічі також влаштовують. Тепер знову хочеться зустрітися. Чи є в вас подібні випадки?
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Наче нічого такого в ньому немає.. не красунчик. але прям хочу його.
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
хочу поїхати з ночівлею тепер. він не дуже мене і запрошує, не та ситуація. але .
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Ответ для vihola
в нас подібних випадків нема
коханий чоловік і щаслива родина?
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Ответ для vihola
Так, а що?
нічого. запитала просто. рада за вас. в мене також є чоловік, але щастя нема
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Ответ для vihola
Розлучайтесь і шукайте щастя.
де роздають?я вибаглива до чоловіків. вони - ті, що подобаються мені - також. в нашому віці важко знайти щастя, на жаль
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Ответ для vihola
От вам знак)
але все одно питання відкрите). чоловіки звертають увагу, але до діла не доходить.
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Ответ для vihola
Коли будете вільною, не треба буде чекати коли увагу звернуть. Зараз на вулицях не знайомляться. Йдіть на сз.
Можна по всьому світу шукати.
зі мною і на вулиці знайомились. там же на західній Україні, до речі.
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Ответ для vihola
То розлучайтесь і їдьте туди де з вами знайомились на вулиці.
Що це за таке життя мати чоловіка і хотіти кудись їздити за сексом раз на пів року.
ми не живемо разом. з чоловіком. номінально він є
Мішечок щастя
• 12 мая 2023
Батьки чоловіка зробили все, щоб ми донькою були чужі в родині.