Мішечок щастя• 12 мая 2023

якісь чоловічі емоції в мене. не схоже на мене

Є чоловік, знайомі майже рік. Познайомились на Західній Україні, куди я з дитиною виїжджала з початком війни. Спілкувались геть небагато часу. Потім роз´їхались по різним містам. Але спілкуємось з ним, так скажімо, на зв´язку. Зустрічались потім ще раз на Західній, він проїздом був в тому місті. А потім домовились, що я приїду до нього в гості. Звичайно, що був інтим. І ось відчуваю до нього бажання. розумію, що разом ми не будемо. Але і інтимні зустрічі також влаштовують. Тепер знову хочеться зустрітися. Чи є в вас подібні випадки?
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Наче нічого такого в ньому немає.. не красунчик. але прям хочу його.

автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
хочу поїхати з ночівлею тепер. він не дуже мене і запрошує, не та ситуація. але .
vihola• 12 мая 2023
в нас подібних випадків нема
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Ответ для vihola
в нас подібних випадків нема
коханий чоловік і щаслива родина?
vihola• 12 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
коханий чоловік і щаслива родина?
Так, а що?
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Ответ для vihola
Так, а що?
нічого. запитала просто. рада за вас. в мене також є чоловік, але щастя нема
vihola• 12 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
Розлучайтесь і шукайте щастя.
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Ответ для vihola
Розлучайтесь і шукайте щастя.
де роздають?я вибаглива до чоловіків. вони - ті, що подобаються мені - також. в нашому віці важко знайти щастя, на жаль
vihola• 12 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
Нема такого місця де всім роздають.
Треба шукати.

автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
класний нік в мене) тільки побачила
vihola• 12 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
класний нік в мене) тільки побачила
От вам знак)
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Ответ для vihola
От вам знак)
але все одно питання відкрите). чоловіки звертають увагу, але до діла не доходить.
vihola• 12 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
Коли будете вільною, не треба буде чекати коли увагу звернуть. Зараз на вулицях не знайомляться. Йдіть на сз.
Можна по всьому світу шукати.
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Ответ для vihola
Можна по всьому світу шукати.
зі мною і на вулиці знайомились. там же на західній Україні, до речі.
vihola• 12 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
То розлучайтесь і їдьте туди де з вами знайомились на вулиці.
Що це за таке життя мати чоловіка і хотіти кудись їздити за сексом раз на пів року.
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Ответ для vihola
ми не живемо разом. з чоловіком. номінально він є
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
Батьки чоловіка зробили все, щоб ми донькою були чужі в родині.
автор Мішечок щастя • 12 мая 2023
закриваю тему.
vihola• 12 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
Тим більше, навіщо такий потрібен.