Дивлюсь на шорти і футболки, ні разу не замоволяла. Як там розміри? Якщо по сітки , в мене стегна 89, то ХС, але груди 89, то Ска вже. Щось запуталась. Можливо хтось в темі
Оооо..а шорти не джинс випадково? Як Вам якість. В мене стегна 89. А верх 88. Вагаюсь
В мене завжди розмір S низ в Сінсей, Резервед і т.д.. Якщо я вагаюся, то беру 2 розміри і потім один з них повертаю, який не підійшов. Шорти брала не джинс, х/б