Комиссия50%• 17 мая 2023
Чим почистити срібло?
Потемніло срібло, раніше носила в ремонт ювелірки і там чистили. Зараз поруч нема, чула, що ті засоби, якими вони чистять, можна купити і самій залити. Можете щось таке порадити?
Стрекоза любви• 17 мая 2023
Закипʼятити стакан води. Покласти туди шматок фольги. Як вода закипить, вимкнути, покласти туди срібло і столову ложку соди. Хай полежить так 10 хвилин. Буде чисте.