Ждун с Нибиру• 18 мая 2023

хто закордоном в час війни

потрібно шукати нове житло в Польщі.
на роботі до нового року ще дали можливість працювати онлайн. що б Ви обрали:
1) прикласти всіх зусиль, щоб знайти нову оренду без зміни школи (дитина якраз з 0 класу в 1 переходить) - але це важко і малоімовірно, бо тут житла нема,
2) орендувати недалеко в невеликому містечку (нова школа),
3) їхати у велике місто. наприклад, Краків.
Онлайн працювати однаково де.
ціни на житло +- однакові (не впевнена чи комунальні однакові).
Школу мабуть у великому місті знайти важко. і я не хочу в заторах проводити час ну зовсім. вже хватало цього
Цветов Мне срочно• 18 мая 2023
1 или 2 наверное скорее, чем 3

Из Виа-гры• 18 мая 2023
Возвращайтесь в Киев, доделывайте свою квартиру и живите.
С родителями - не общайтесь.
Хропочка з гривкою• 18 мая 2023
Школи в великих містах в рази краще. В 1-3 класах міняти школу не важко.
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
це і так школа на пів року буде..
Хропочка з гривкою• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
це і так школа на пів року буде..
Тоді без різниці. Все одно куди
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
як на мене, краще поміняти і прийти серед року потім.
ніж лишній час ходити в укриття і стресувати
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Тоді без різниці. Все одно куди
мабуть 1 клас не так критично по рівню школи..
Мао_Мяо• 18 мая 2023
Ви маєте спочатку промоніторити ціна на житло, тому що вони дуже різні, в залежності від міста..... Що ви осилите.... Школу шукати вже по місцю проживання. Якщо це буде велике місто - краще не окраїні, тут школи трохи менше перевантажені ( суджу по Варшаві)
Хропочка з гривкою• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Без різниці куди це точно. В мене двоє в польській школі і одна в пшедшколі

Кручу хвости• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
це і так школа на пів року буде..
Не факт , краще жити у великому місті і там ходити в школу
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
дивилась у Кракові і в маленькому містечку : практично однакові ціни.
думала, що різниця суттєва.
а таки ні.
1к біля 15 тис грн без комунальних.
але може комунальні в різних містах різні
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляКручу хвости
я так втомилась від заторів в Україні. ми годину їхали вранці і 2 год ввечері.
це хіба дійсно окраїна - і там і житло/садок.
плюс в мене робота, а школа до обіду максимум, тому треба щоб я могда забрати в межах 15 хвилин дитину.
а у великому місті можна тільки 15 хв шукати де парканутись
Кручу хвости• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я не в Польщі , тому не знаю як там, але в нас школа обов´язково в пішій доступності. Якщо потрібно кудись, то громадський транспорт добре організований
ПесиКот• 18 мая 2023
Завжди жила живу в столицях
Тому моя порада - Твльки столиця
Бачу_майбутнє• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Краков.не сказать,что трафик большой даже утром.Транспорт-песня,по графику.В 20 минутах езды от центра замечательные удобные для жизни районы,лучше киевских спальников.например Osedle Diwizionu 303.Школа рядом,много магазинов (продукты).
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляПесиКот
Завжди жила живу в столицях
Тому моя порада - Твльки столиця
чим столиця так приваблює?
мене от затори напрягають страшенно)
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
а там дійсно такий критичний смог?
Бачу_майбутнє• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
а там дійсно такий критичний смог?
я не хотела в это верить,но вот зимой началась фигня с дыханием.И сейчас идут дожди,влажность повысилась,и опять то же самое( Но я на самом берегу Вислы. На окраинах посуше. ну и вы только на несколько месяцев.Лучше избегать еще район Новой Гуты,там работают производства большие
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляПесиКот
Завжди жила живу в столицях
Тому моя порада - Твльки столиця
мені настільки критично сподобалось життя в маленькому містечку, що з поверненням в Україну я хочу продати житло і переїхати в маленьке місто на заході (Івано-Фр, Луцьк, ...)

Бачу_майбутнє• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
пока ребенок в школе-да.Потом ему надо учиться,если спорт-выезды. В маленьком городке одна проблема-доступ до медицины.Все узкие специалисты и оборудование в больших городах
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
і хороша робота теж...
Бачу_майбутнє• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
і хороша робота теж...
это само собой) мы так жили,пока ребенок учился.папу видели 2-3 дня в месяц
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
я просто так перенаситилась великим містом. і коли я жила-виживала там, то не задумувалась.
а тепер хочу жити в приватному домі, в спокої
Бачу_майбутнє• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
ну ,если Краков,то он не особо и большой,просто туристов много))Особенно выходные-Старе мисто и Казимеж толпы народа.А чуть отъехать-очень провинциальный) Я на Сальваторе,тут одни пенсы ходят
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
вчитись можна і в обласному центрі.
але маленькі міста в Україні і навіть в Польщі - це кардинально різні речі.
в Україні треба жити мінімум в обласному центрі (лише моя думка).
в Польщі в містечку на 30 тисяч населення є все, що потрібно
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
та не принципово Краків. просто я не знаю більше)
мабуть треба шукати будь-яке житло. поки робота онлайн значення немає.
а гуртки є і в маленькому місті
Бачу_майбутнє• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
а гуртки є і в маленькому місті
я выбрала Краков из-за транспортной развязки -близко к Украине,аэропорт,жд.Тут все очень удобно.Я называю его столицей Украины в эвакуации.У меня все останавливаются знакомые,кто летит дальше в Европу
автор Ждун с Нибиру • 18 мая 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
так. хто в Кракові - можна багато літати закордон навіть на вихідні, шукати дешеві авіа , і навіть отак вихідними багато побачити
размахер• 18 мая 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
вчитись можна і в обласному центрі.
Так то вже і не маленьке)))
размахер• 18 мая 2023
Автор знайдіть спочатку житло,а потім вде від цього відштовхуйтесь