Ситуація наступна: на 21 тижні гемоглобін був 108, лікар виписала солгарівське залізо. Поставили латентний залізодефіцит та легкий ступінь анемії
Нині 26 тиждень, здала сьогодні кров — і гемоглобін вже 101. Гематокрит та еритроцити відповідно знижені теж.
Хто стикався з таким, чи вдалось зрештою поліпшити ситуацію? Чи допомагала дієта, якщо вітаміни не справлялись? (наче з їжі гірше всмоктується залізо)
Чи вплинув той гемоглобін на дитину та пологи?
Всім дякую!
ТочноБудет• 19 мая 2023
Так впливає
Вам потрібні ліки
Ви здавали аналізи аби точно знати якого типу анемія? Залізо дефіцит то по аналізам?
Вам потрібні ліки
Ответ дляТочноБудет
Так впливає
Вам потрібні ліки
Крім ЗАК не призначали, веду вагітність в «Ісіді».
Ставили по показникам гемоглобіну, гематокриту та еритроцитів.
Препарати заліза і є ж ліки.
Наизнанку• 19 мая 2023
Я пила ,, сорбифер дюралекс,, и по питанию- говядина, печень говяжья, гречка, тыква. Но без молочных продуктов одновременно. Потому что железо вместе с кальцием не усваивается.
Вподобайден• 19 мая 2023
Ответ дляKatyaGal
Ліки — це препарати заліза? Типу мальтоферу?
гіно тардиферон призначали
ТочноБудет• 19 мая 2023
Ответ дляKatyaGal
Препарати заліза і є ж ліки.
Так але можливо у вас не феретин, а в12, чи щось інше. Я ж так розумію ліки не допомогли, ви їх пили?
В мене була анемія, піднімали тоді ліками також.
Але я здавала аналізи весь спектр що входить до анемії. Так в підбирали більш потрібні мені ліки.
ТочноБудет• 19 мая 2023
Якщо одні ліки не підходять, треба змінювати.
Також коли п’єте ліки заліза, то не пийте нічого молочного, воно не дає всмоктуватись залізу
Показушница• 19 мая 2023
Ответ дляВподобайден
гіно тардиферон призначали
Мені теж його призначали
Угги в горошек• 19 мая 2023
Ответ дляKatyaGal
Я й приймаю солгарівське залізо. Вказувала це в питанні. В ньому дозування вище за більшість інших препаратів. Не підійняло.
Я пила хелатное железо Солгар, а Сорбифер был до одного места.
Еще советуют Хелма Плекс
Тоскующая• 19 мая 2023
Гранатовый сок быстро поднимает, витамин С с железом.
С еды - говядина, печень, гречка, меньше молочки. Мясо 1г/кг минимум есть.
Флюорография гуся• 19 мая 2023
Ответ дляKatyaGal
Тотема два раза в день . Пс врач
КонФФетОшка• 19 мая 2023
Теж було 108. Гінеколог призначила омніфер на місяць. Стало 116, якось не дуже. Сказала пити його далі, але я начиталась і купила хема плекс. Пила майже до пологів. То підняла аж до 145.
КонФФетОшка• 19 мая 2023
Забула дописати чай, каву і молочні продукти краще не вживати за 2 години до і після прийому заліза!
Ответ дляKatyaGal
У мене феритин був 7🫠Мені призначали солгар, але місяць я пила по дві капсули, зараз по одній в день п‘ю і так до кінця вагітності потрібно…правда радити зараз не можу, за тиждень здаватиму феритин і тільки тоді знатиму чи воно щось дало.
Королева спама• 20 мая 2023
Вам треба препарати заліза. Розкажу чому. Якщо у вас буде усугублятись анемія і раптом пологи будуть КР, вам буде важче з анемією їх перенести і відновитися. Дитина. Зараз робить запас заліза собі з ваших запасів. Якщо вам нема з чого їх дати, з великою імовірністю, анемія може бути у дитини. А давати препарати заліза маленькій дитині - те ще задоволення.
Щоб препарат заліза працював, його треба приймати тривало, результат буває за місяць-півтора як мінімум. Залізо треба приймати з вітаміном С для кращого засвоєння. І окремо від речовин, які погіршують засвоєння: калій, кальцій, магній, молочка, чай, кава і тд.
3@йk@• 20 мая 2023
Ответ дляКоролева спама
Доцільний коментар. В мене була анемія в 3 триместрі, як наслідок і в дитини.
Я приймала Тотему в ампулах
Королева спама• 20 мая 2023
Ответ для3@йk@
Я приймала Тотему в ампулах
Я просто мала цю проблему під час вагітності і теж вагалася, чи приймати, але дякуючи притомному лікарю, пила до кінця вагітності сорбифер і змогла втримати гемоглобін і феритин на нижніх межах норми. І коли під час КС була велика крововтрата і втрата білку, через що в мене були жахливі набряки, а кожен лікар на обході промовляв, що добре, що гемоглобін був не критично низький. В дитини теж в 9 місяців були показники на нижній межі норми, обійшлися без препаратів заліза. Думаю якби у вагітність поклалася б на гречку і яловичину, вигрібала б серйозніші наслідки.
Ранковий базар• 20 мая 2023
Лише місяць минув від початку прийому препарату заліза, а відслідковувати реальний результат потрібно через 2,5-3 міс.. Ну і важливо як ви приймаєте залізо, тут вже про це чимало написали. Крім того, що їсти залізовмісні продукти, за 2 -3 год.До і Після препаратів заліза не вживати молочку, напої з кофеїном, шоколад, віт.Е, магній, цинк, В12. Залізо пити разом з віт.С.