Дякую вам, хто читав, коментували попередню тему.
Нагадую, бездомні собачки ніколи не нападають і не кусають. Ну, ви знаєте.
Отже, мама в мене жінка не шугана, тому й так вийшло. Думала, можна з отарою злих собачок домовилися.
Не домовилася...
Промила рану, пішла в лікарню, отримала перший укол, потім піде ще за іншими а в мене бажання всіх собак постріляти
Що робити, якщо ви виявилися тою самою поганою людиною і собачка просто мусила вас вкусити:
Промити водою з господарським милом
Зеленка, перекись
Йти в лікарню
Жодного спирту ні на рану, ні всередину наступні півроку
Змиритися, що проти бездомних собачок ви безсилі, юридично у них більше прав, ніж у вас, і пожалітися на них вам нікому.
Ви ще самі винні лишитесь
Не домовилася...
Промити водою з господарським милом
Зеленка, перекись
Йти в лікарню
Ви ще самі винні лишитесь
Результат:
вже голосів:
14 (38.89%)
Я хороша людина
13 (36.11%)
Я погана людина
9 (25%)
Я й сама не знаю, хороша чи ні
Ответ дляTeonaa
А з чого ви взяли, що життя в місті/селі або ьуди де на планеті - виключно для людей? Якщо щось не влаштовує - мене особисто також це не влаштовує, проте я дивлюся на причину, а не на наслідки, - то треба займатися цим питанням конструктивно. А не стрілнням. Що за садизм😳🤪
вы конструктива как раз не предложили
Ответ дляColor never seen before
Выход не предлагается - ’суспільство таке’. А раз ’таке’ то ходи-уворачивайся. Потом удивляются почему некоторые решают проблему радикально и противозаконно, но как уж есть...
Ну если вьі видите только такое решение, тр, повторюсь, усьіплять нужно таких как вьі. Сегодня усьіпить собак, завтра голубей, потом слонов, потом людей
Ответ дляДевочкаКрасавица
Какой вы предлагаете выход?
1. Взяття на облік всіх домашніх тварин
2. Примусова стерилізація домашньої тварини. За недотримання штраф як 10 середніх зарплат
3. Кримінальна відповідальність за розведення тварин, які не несуть племінної цінності.
4. Створення притулків поза межами міста.
5. Переміщення з вулиці у притулки після стерилізації
4. Знищення агресивних тварин
Тільки летна все це гроші ? Правий. Нема
4. Знищення агресивних тварин
Ответ дляTeonaa
Ну я теж проти стрілянини, та й нічим мені стріляти. Щойно загуглили як отруїти собаку, виявляється у Вікіпедії все є)) Якщо собака допускає садизм до мене чи моєї дитини, то і я не буду соромитися.
Взагалі я вже сто разів писала в таких темах, це питання має вирішити влада, іншого способу нема.
Ответ дляYamarisha
По вулицях люди ходять уявляєте. Минулого року подружка доньки йшла мимо школи, підбігла якась шавка і покусала її. Дівчинка її навіть не бачила, просто йшла по тротуару, та вибігла десь збоку. По вашому там не можно ходити?
Не можна, та дівчинка собачками бігати заважала
Людмила_89• 23 мая 2023
Ответ для40ка
Спокійно, ви повністю праві, всі покусані собачками, просто погані люди, які ходили, де не треба
У нас біля дитячого майданчику 2 агресивні бродячі собаки. Вже були покусані діти. Собаки до всіх чіпляються, за велосипедами, спмокатами біжать, залазять на гірки до дітей. А зробити нічого не можливо
DarkBlueSea• 23 мая 2023
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Раньше их усыпляли и спокойней было. На меня кинулась собака, я мимо шла. Еле его от меня отогнали, я была беременная...повезло была в джинсах и отбивалась сумкой. Был только счёс.
Сейчас за домом живут собаки, на велосипеде мимо проехать нельзя. Т.е. дочка не может покататься сама вокруг дома
Почему Днепропетровск?
Ответ дляYamarisha
У собаки немає поняття, що тето можна, тето ні. Злякалася, ще щось - лає, нападає може. Може її діти колись мучили, от вона і киевлася на дитину, яка маше руками і оре як орангутанг. Бо злякалась. То це окремий випадок. А просто «перестріляти всіх», аби вони не вешталися сістом, то нонсенс. І садизм.
Юлия Днепропертовск• 23 мая 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Почему Днепропетровск?
Имя при регистрации в 14 году. Ещё и с ошибкой)
Lampochka_05• 23 мая 2023
Ответ дляnnata
Я бы и бездомных и небездомных без поводка и намордника и их хозяев тоже б , туда же...
Заколупали нет слов.
Идут со своими сьбаками ,поводок отпустила , собака бежит под ноги мне, на х .на оно мне?
В магазине, стою, рассматриваю вещи и тут дама с собакой, и отпускает ее в магазине! на длинный поводок, собака в мою сторону...
Поприбивала б...
И да, и матерюсь, и могу орнуть на них с их собаками...
Заколупали нет слов.
Поприбивала б...
Ну неадекватна ви людина, так. Тут вже мабуть нічого не поробиш.
Ответ дляTeonaa
Ви мій допис читали?
Мама пробувала з ними ніжно говорити.
Вона взагалі собак любить
Не допомогло
Що ще напишете для виправдання собачок?
Мама пробувала з ними ніжно говорити.
Вона взагалі собак любить
Не допомогло
Що ще напишете для виправдання собачок?
Ответ дляКокоСина
1. Взяття на облік всіх домашніх тварин
4. Знищення агресивних тварин
первые три согласна. последние 3 - усыпить. в реалиях безденежья нашей страны.
Lampochka_05• 23 мая 2023
Ответ дляКокоСина
Я проти зграй собак на вулиці. Але!
Перед євро2012 в Києві перестріляли бездомних собак і що? За рік два знову зграї бігали. Вони ж не з повітря взялись . Люди беруть собачок, награються і викидають потім. Люди дають народжувати своїм домашнім собакам, потім роздають знайомим , половина з яких теж викине як награються дітки собачкою. Люди з сіл, їдучи на базар вивозять цілі виводки в пакетах і коробках, бо гріх стерилізувати собаку або грошей шкода на операцію.
Так що тут стріляй не стріляй....люди нових накидають. І кожна викинута собака за рік дає дві-три зграї нових А потім інші страждають
Так, а винуваті звісно тварини. І аж ніяк не люди.
Ответ для40ка
Ви мій допис читали?
Мама пробувала з ними ніжно говорити.
Вона взагалі собак любить
Не допомогло
Що ще напишете для виправдання собачок?
Мама пробувала з ними ніжно говорити.
Вона взагалі собак любить
Не допомогло
Що ще напишете для виправдання собачок?
Я не шукаю виправдать
Я написала коли усиплять, а коли стулити пельку щодо поголовного отруєння, аби їх просто не існувало, бо , бачте, деякі возомнили дуже багато
Ответ дляTeonaa
собачки у вас пусички, а дети орангутанги. взрослых усыпить....мда....
DarkBlueSea• 23 мая 2023
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Извините)) Я несколько лет назад в Турции доказывала двум старушкам из расии, что сейчас наш город - Днепр, а они всё пытались меня исправить