Всюди влазю• 29 мая 2023

Хто в курсі дисципліни в зсу, підкажіть

Чи має право молодший лейтенант покидати місце служби на вихідні дні , якщо служить в тиловій частині і чим це регламентується?
Мишка-шалунишка• 29 мая 2023
Тільки з дозволу командира, як сам то зальот((

english book• 29 мая 2023
Знайомий був на ротації в Києві, то один день в неділю, на одну добу його відпускали. Але по дзвінку повинен був миттєво повернутися.
Сладкий лимончик• 29 мая 2023
В військовий час має бути в частині. Є 1 день для відпочинку. За розпорядженням командира може бути дозволений вихід за межі пункту дислокації. Якщо такого розпорядження немає - покидати місце дислокації заборонено.
Бавовнятий Пупс• 29 мая 2023
З дозволу командира - може, без - ні
КоКоКоКоКоКо...• 29 мая 2023
Зараз військовий стан.
Тільки з дозволу командира.
Вище вірно написали. Одна доба на тиждень.
Термінове повернення по дзвінку у будь-який час.
Витворунка• 29 мая 2023
Як правило -може, а наскільки, це індивідуально у кожній частині
Грабля• 29 мая 2023
Автор, ну это же не пионерский лагерь)
Для этого командира берется увольнительная
автор Всюди влазю • 29 мая 2023
Дякую всім! Зрозуміла!