Начальник Анонимов• 12 июня 2023

Булінг у європейських школах

Дівчатка, вже всі, напевно, читали новину про булінг у чеській школі. https://www.radiosvoboda.org/a/bizhentsi-ukrayina-...
Так, історія набула розголосу, з Полінкою зустрівся президент Чехії, діти та їх батьки вибачилися, але...
На фоні стрімко падаючої підтримки українців в Європі, чи стикалися Ви за кордоном з проявами булінгу на підставі національності?
Питання не риторичне, маю доньку, що повинна іти до першого класу, вибір складний. Вже рік у Польщі, повертатися нема змоги, наше місто майже кожного дня під обстрілами, тож маємо два варіанти:
1) іти у місцеву школу (плюсом є те, що адаптація пройдена, мову дитина знає на достатньому рівні)
2) починати все наново десь на західній Україні, де більш-менш спокійно.
Мінус першого варіанту саме страх поганого ставлення і цькування за національною ознакою на фоні зниження підтримки українців за кордоном.
Буду вдячна за думки та реальні історії.
40ка• 12 июня 2023
Ответ дляKaVika29
А де ви з ними пересікались ?
В Києві

lekon-lekon• 12 июня 2023
Ответ дляДокладальниця
Моя племянница в словакии. Булинга, как такового нет, но крики ’Путин- приди’ от мальчишек в коридоре ей в след - её очень огорчают.
Она чувствует себя лишней в классе.
Це і є прояв булінга, вашій дитині роблять боляче, ви можете це припинити, звернувши увагу адміністрації школи.
Mssana Charlie• 12 июня 2023
Ответ для40ка
Я реально зустрічалася з ненавистю від людей з Луганської області до мене тому, що я із Західної України.
І причина була саме в цьому, бо різко все почалося, як тільки сказала, звідки я
Теж саме було з луганськими.
Тільки я з Києва. І це було в Києві.
_Твоя_подруга• 12 июня 2023
Ответ дляpersonality
Якщо ви будете асимілюватися в місцеву громаду і культуру вам допоможуть і слова ніхто кривого не скаже. Але якщо будете нести свій узкій мір, отримаєте на горіхи.
А с чего вы решили, что мой мир узкий?
Я ещё ничего плохого вам не сделала и не сказала - а уже получила оскорбление в свой адрес. За что?
nata.ant• 12 июня 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Сын учится в Польской школе, со второго класса и почти весь третий класс его травил мальчик - поляк, который бил и душил наших, украинских, детей. С самого начала он говорил - Выпердаляйте на Украину, пусть вас ракеты убьют, но чтоб вас тут не было.🤬🤬🤬

Мы общались с классной руководительницей, жаловались директору, она беседовала с родителями мальчика, без толку.. пока мы не подняли этот вопрос прямо на родительском собрании и не начали обсуждать это при остальных родителях - поляках.🔥
Поскольку тут не принято решать вопросы в открытую, только через посредника с виде учителя или директора, то пристыдили мы родителей конкретно👍
С того момента это мальчик тише воды. В классной группе в Вотсапп я предупредила, что в след раз буду вызывать полицию и пойду в кураториум ошвяты(управление образования).
Ну пішли б ви,ви думаєте це б допомогло?) Закінчилося,все це б переводом в іншу школу
автор Shopaholic_UA • 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
Я принципово не читаю упячку, соррі. І мені ще цікавіше стало, от ви зараз за кордоном, але те, що підтримка спадає прочитали у газеті, та сюди принесли. Це прям дивно...
Живемо у маленькому селищі, саме до нас відношення гарне, але ще живуть 2 сім´ї, до них відносяться по іншому зараз, на початку було інше ставлення.
Mssana Charlie• 12 июня 2023
Ответ дляalisarich
Сын в Словакии учится и живет в общежитии. Поначалу говорит был в шоке какие там все пророссийские, сейчас когда к нему приезжаю все кричат Слава Украине, выдрессировал и подсадил на украинскую музыку
А чого в словакіі багато прорашистских?
Galina_vinsport• 12 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Ну, я итак его планирую переводить в другую школу, возможно и переедем в другой город. Но связываться с полицией не особо любят. Тем более, за поощрение действий росии тут срок..
Tammy21• 12 июня 2023
Ответ дляShopaholic_UA
Вам не здається, що різне відношення не через національність? Бо це ж якось дивно, ви українка, у вас все ок, вони теж українці, але до них відносяться гірше.
Все завжди впирається в особистість при тривалому спілкуванні.

40ка• 12 июня 2023
Ответ дляMssana Charlie
Теж саме було з луганськими.
Тільки я з Києва. І це було в Києві.
Ну от.
А неадекватами, які чморять всіх за не таку мову, не такі переконання, виставляють західняків.
А Схід у нас білий і пухнастий
Цікаво, чому у них завжди такий рівень злочинності був?...
personality• 12 июня 2023
Ответ для_Твоя_подруга
А с чего вы решили, что мой мир узкий?
Я вас не оскорбляла. Уважно перечитайте.
Mama_Mishy• 12 июня 2023
У нас в школе в Украине учителя занимаются буллингом. Не хотят вести уроки. Ведут себя как школьники, саботируют уроки под видом не было света, не работает интернет, воздушная тревога и т.д. С нами живут учителя на площадке в подъезде и мне не понятно, как у меня в квартире есть свет, а у них нет. Не для всех проводят консультации летом. Только Людой тех кто саботировал усебу и оно им не надо. А тем кто нормально учился, но не усвоил тему то зась. Уроки большей частью давали в классруме на самообучение. И те редкие уроки, которые должны были быть онлайн саботировали
Алекс-1022• 12 июня 2023
В Украине будет буллинга не меньше. И от учителей так же.
Tammy21• 12 июня 2023
Ответ дляMssana Charlie
А чого в словакіі багато прорашистских?
Я вклинюсь)
Их везде много, и не то чтобы пророс.просто вот эта линия ’виноват путин, а не россияне’ просачивается. Потому что раша огромные деньги вбухивала в пиар своей страны, паразитируя на загадочной русской душе, толстом достоевском, эмигрантах, царской семье и пр.пр. Такая себе красивая, богатая, снежная сказка, ага.
alisarich• 12 июня 2023
Ответ дляMssana Charlie
А чого в словакіі багато прорашистских?
Сейчас там не то что пророссийские, а те кто выступает против того чтобы Словакия помогала Украине. Так же поначалу во всех школах принимали в приоритете наших деток, наших очень много, работает на кухни , в болте, в магазинах. Занимают их рабочие места. Недавно сцепилась по этому поводу с таксистом. Живу возле президентского палаца, часто проходят митинги под песню Катюша. Хотя на последнем россиянин выступил с флагом Украины в нашу поддержку, но его полиция сразу увела, чтоб не растерзал народ
Tammy21• 12 июня 2023
Ответ дляMssana Charlie
А чого в словакіі багато прорашистских?
Вибачте за рос. Не додивилася.
Mssana Charlie• 12 июня 2023
Ответ для40ка
Ну от.
А Схід у нас білий і пухнастий
Удалено администрацией...
Kusalochka• 12 июня 2023
Ответ дляБасина
А де це ви фон зниження підтримки українців побачили? В помийних рашаговнозмі?
А это основной посыл темы. Криво между строк вкинуть, о том, что Украину не поддерживают. Рос ИПСО в работе)
Natasshha• 12 июня 2023
Ответ дляДокладальниця
Кстати, да.
Тоже думаем о переезде на западную- мы из Одессы, русскоязычные. Очень этот момент настораживает
Будьте уверены, что вы столкнетесь с ’проблемами’(
Мы полтора месяца прожили, есть опыт. Дети на площадках просто отворачивались и уходили демонстративно от моих.. Старшая то хорошо на украинском говорит, а вот младший нет. И мне долго приходилось объяснять ему почему так и еще пытаться оправдывать тех детей в его глазах..(
Поэтому, хорошо подумайте..

Если говорить на украинском, никаких проблем нет (это я о нас, взрослых)

Svetyashik• 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
Історії про пряники, підручники, організований вчителями буллінг, побиття та купа ін. були не в вашому інформац.полі? Це все було в Україні. Це світова проблема, ви можете діяти сітуативно, вкладатися в виховання та налагодження теплих стосунків з дитиною, але перебування в Україні вам ніяк і нічого не гарантує, на жаль.
І так, я помітила оте ’ на фоні зниження підтримки українців за кордоном’ аж двіче прописане.
Та мені теж здалося, що саме це, автор хотів саме це вкласти в наші думки, якось воно дзинькнуло в голові як попередження. Це от так працює мабуть. Задаєшь якесь питання і між строк впихуєш думку, яку читач має сприйняти як факт.
Mssana Charlie• 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
Я вклинюсь)
Що європейці дійсно думають, що кацапи нормально жили і живуть?
lekon-lekon• 12 июня 2023
Судячи із описаного європейські діти трохи романтизовано сприймають рабсію, їх ракети можуть летіти і в їх сторону. В Польщі ракета вбила 2 людей. Я думаю для візуалізації жахів рашистів за допомогою комп´ютерних технологій можна відтворити ракету, що пролітає над знайомим містом, як руйнується все довкола. Тоді дибільних жартів буде менше. Тим більше, що ця загроза поруч, не десь там в Сирії або Афганістані.
Mssana Charlie• 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
Вибачте за рос. Не додивилася.
Нічого страшного ❤️
Svetyashik• 12 июня 2023
Ответ дляalisarich
Молодец, не поддался, а взял на себя просветительскую работу. Значит хорошие лидерские качества у него.
40ка• 12 июня 2023
Ответ дляMssana Charlie
Удалено администрацией...
Дякую за підтримку, з таких людей просто переключаюся на інші справи
lekon-lekon• 12 июня 2023
Ответ дляMama_Mishy
У вас невірне розуміння булінгу. Булінг — прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження.

Мобінг — «психологічний тиск», систематичне вороже і неетичне ставлення одного або кількох людей проти іншої людини

Харасмент — будь-які образи за статевою ознакою, непристойні жарти і висловлювання на вашу адресу.

«Булінг фактично є зменшеною копією терористичногоØ ЗАЛЯКУВАННЯ Ø ФІЗИЧНЕ НАСИЛЬСТВО Ø ЦЬКУВАННЯ Ø АГРЕСИВНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ Ø ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД НЕГАТИВНОЇ РЕАКЦІЇ. ЗЛОЧИН, ЯКИЙ КАРАЄТЬСЯ
Tammy21• 12 июня 2023
Ответ дляMssana Charlie
Йап. До них же плюс-менш забезпечені доїзджали, інших вони не бачили. А оті всі жарти про ведмедя, балалайку, сортир на вулиці... ну... романтика.
Я досі посміхаюся з історії, це ще до великої війни було, коли прибацана сім´я німців схопила усіх своїх дітей та поперлася вна рашу, щоб же ж малих у школах на уроках статевого виховання не травмували. Так їх закинули у якусь дупу, пардон, і вони потім -- ’ми нє етого ждалі’, ’расія в нашєм прєдставлєніі біла другої’.
alisarich• 12 июня 2023
Ответ дляSvetyashik
Так он и преподу подрассказал, который на лекции сказал что-то вроде того , что он когда-то преподавал в расии в Одессе.
FireKitten• 12 июня 2023
Ответ дляNatasshha
Поэтому, хорошо подумайте..

Мы с прошлой весны на западной, такого ни разу не было. Во дворе и русский и украинский звучит и звучал. В нашем дворе есть дети и из Харькова, и из Киева, и из Мариуполя 2 девочки были.. и еще откуда то с Востока.. не помню уже.

В школе первое время в классе пытались фыркать, если сын что то говорил на русском (вообще с 1 класса в школе у него общение было исключительно на украинском, дома и во дворе на русском общался. Здесь в школе на украинском общается, но иногда может какое то слово забыть и сказать русский вариант), так я научила отвечать ’вы б лучше подсказали, а не фыркали’. Начали подсказывать :) хотя тут тоже и русизмов хватает, и польский проскакивает )
lekon-lekon• 12 июня 2023
Ответ дляalisarich
Просвітницька діяльність у вашого сина, приємно, його точно поважають як джерело і свідка наших подій