Блондинка в Законе• 13 июня 2023
Школа. Батьківський комітет.
Комітет пише списки покупок у звіті покупок без жодного чеку.
А як у вас?
Доль Чекомбана• 13 июня 2023
Автор. Ну по чому тут як у інших. Ви знаєте самі, що це погано. Вимагайте чеки, це ваш обов´язок. Або йдіть самі у БК
ТаПрямТам• 13 июня 2023
Уявлення не маю, але ми довіряємо комітету.
Не здавала, якщо мала сумніви
Доль Чекомбана• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
В цілому ці комітети це незаконно
Це зрозуміло:( але проти стада важко йти
Кошка Мурка• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
В цілому ці комітети це незаконно
Так, але ось наприклад, нам потрібно замовляти було то книжкі, то зошити. Мені легше скинути кошти і щоб людина на всіх замовила.
Моя улюблена страшко• 13 июня 2023
Берете ініціативу в свої руки, і все ок. Я б батькам з батьківського комітету ставила пам´ятники- найди, вибоери, привези, найчастіше за свій р- к, домовся, і ще всім неадекватам- розтлумачити, що наприклад, десь без чека дешевше і краще. А чек можна намалювати на любу суму. Я мама- яка здає кошти, і дякую, що мене позбавили такого гемору.
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
В цілому ці комітети це незаконно
Законно. Це батьківське самоврядування. І взагалі громадяни мають право об’єднуватись та збирати гроші для задоволення якихось загальних потреб, це ніяким законом не заборонено. Інша річ, що в таких спілках має бути внутрішній контроль та звітність
Кручу хвости• 13 июня 2023
Це нормально, не завжди є чеки. І так з числа зрозуміло, реальна ця ціна чи завищена.
Кручу хвости• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Вчителька цим не займається?
У неї мало своєї роботи?
Ответ дляГолубая фишка
І де в шкільних комітетах внутрішній конроль?
Голубая фишка• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Я кажу як повинно бути.
Ви розумієте слово ’самоврядування’?
Кошка Мурка• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Вчителька цим не займається?
Вчителька не повинна цим займатись. Це не входить в обов´язкі.
Уявіть. У вчителя декілька класів, їй що нема чим займатись)
Кручу хвости• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Наведіть порядок своїми силами.
ПлакалаВАвто• 13 июня 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
обычно таким занимаются те, кто любит это дело и у кого есть время.
я не люблю, не хочу и никогда не занималась и не буду, как бы там не заставляли, не стыдили и прочее.
Чудо в декрете• 13 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
У неї мало своєї роботи?
Може й не мало але у нас зошити замовляє саме вчитель
Кручу хвости• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Це теж входить до її роботи. Якщо взялась за роботу, то треба її виконувати. Для чого тоді взагалі працювати з дітьми, якщо нити, що багато роботи?
Серйозно? З чого ви взяли, що це входить до її роботи? Просто цікаво
Бабулька• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Ви і є внутрішній контроль.
Кручу хвости• 13 июня 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Це вона вам добровілтну послугу робить, це не входить в її обов´язки.
Ума Палата• 13 июня 2023
В нас все з чеками було, якщо були непідтверджені витрати, наприклад таксі, так і писали, сума і куди пішла.
Фляшка на трьох• 13 июня 2023
В нас немає ні звітів ні чеків. Род комітет адекватний. Все, що куплене ми і так бачимо.
Кручу хвости• 13 июня 2023
Ответ дляЧувиха
У батьків теж можливо не мало своєї роботи, але кого це хвилює
В батьків є обов´язок забезпечувати свою дитину всім необхідним для навчання.