Попельшка• 13 июня 2023
Рік стоїть мірена. Стала відчувати груди.
Раніше був дисбаланс в бік естрадіолу і дефіцит прогестерону. Кілька місяців тому вже була норма.
А оце останні тижні стала відчувати дискомфорт в грудях, коли знімаю бюст. І таке враження що чи то збільшилися трохи, чи чутливі більш стали.
Чи означає чи щось і чи варто непокоїитися?
Щедрик ведрик• 13 июня 2023
Багато дуже негативних відгуків про Мірену. Моя подруга почала дуже набирати вагу.
Попельшка
• 13 июня 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Я навпаки схудла на 10 кг.
І кровотечі припинилися. Поку бачу лише позитивні сторони.
Щедрик ведрик• 13 июня 2023
Ответ дляПопельшка
Я навпаки схудла на 10 кг.
Думаєте, що то Ок різко набирати чи скидати вагу? Що ж воно робить з вашими гормонами?
Попельшка
• 13 июня 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
так це ж логічно. я займаюся, сиджу на дієті. просто раніше постійні кровотечі були і цього не робила. як почала собою займатися - так і схудла. звісно ж це норма.
Крайня невістка• 13 июня 2023
У меня грудь стала не больше,скорее более тугая, налитая.Анализы нормальные.
Бабка_в_кедах• 14 июня 2023
Ответ дляПопельшка
а ви не пробували при сильних кровотечах пити кровоспинні а не травити себе гормонами? Вам вже вони боком почали вилазити. то лі єсчьо будєт.... гормони-зло! фібріоаденоми, кісти в грудях і на яєчниках це одне із зол
Бабка_в_кедах• 14 июня 2023
здайте пролактин, вам прогестерон наробив біди з грудьми. але його здають на 3-5 день циклу. якщо місячних нема-тоді питайте лікаря