Черговий по кухні• 14 июня 2023
Візити близьких без попередження
Як ви реагуєте, коли ваші батьки, або чоловіка, приходять без попередження? Ви до цього відноситесь нормально, чи вам це не подобається?
Мексиканочка• 14 июня 2023
Ответ дляМенее Более
В нас завжди відкриті двері та часто так буває, що друзі спонтанно збираються у нас. Але це завжди попередньо узгоджується по телефону, тобто як мінімум 30-40 хв в мене є. Асбуває так, що й немає, бо цей час я сама в дорозі, але сам факт того, що я знаю вже дає якусь визначеність
Розумію. То в мене бабуся така була. Обожнювала сюрпризи та спонтанних гостей) Їх в компанії було колись 8 сімейних пар й завжди можна було йти в гості без попередження, бо на початку й телефони були не у всіх, а потім звикли так)
Черговий по кухні
• 14 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
ой, мамо, як ви вчасно! а то вже розриваюсь навпіл. чекаю Васю з роботи.
ви як палочка виручалочка.
можете салатик накрошити? ось вам ножичек.
або ви отримаєте допомогу, або цей візит стане останнім
ви як палочка виручалочка.
впевнена на 99%, що допоможе накришити салатик
. Але моєї проблеми це не вирішить, вона буде так приходити і далі)
Масяня Я• 14 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Я чому питаю. В мене і мама і свекруха вважають, що нічого поганого в таких візитах немає. Їм навіть подобається робити такі ’сюрпризи’. Мамі я вже пояснила, що мені це не подобається, і щоб так більше не робила, то вона 2 тижні зі мною не говорила, так образилася. А от як пояснити свекрусі? Вчора приїхала... Я чоловіка з роботи чекаю, їсти готую, десь неприбрано, там машинка пере, там посуд мию, а вона приїхала і все обдивляється, та й весь вечір шкереберть, бо треба сидіти за столом і теревенити. Стосунки в нас із нею хороші, але до гостей ми з чоловіком звикли готуватись, а тут таке. Добиратись свекрусі до нас приблизно 40хв.-1 год., могла б подзвонити по дорозі, попередити. А ні, зробила сюрприз...
Приїдьте до неї тричі без попередження у незручний час.
Пошаманю• 14 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
а не каркать можно? что за мода, потеряв близкого желать смерти близким других людец
А типа можно подумать, кто-то этого избежит. 🤦♀️
HelenaBurner• 14 июня 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А телефон теж вимикаєте? А як подзвонять з під дверей, не пустите?
Я своїх не пустила. Бо вони люблять це діло, я таке відношення не дозволяю.
Я відчиняла двері, просила почекати декілька хвилин у коридорі і ми йшли гуляти. Зробила так 5+ разів і наче останні півроку не повторюється.
Батьки, не батьки, а є особисті кородони, які інші люди мають поважати і розуміти що ок, а що не ок. Одна справа коли форс мажор, інша справа коли людям нема шо робити і вони такі - поїхали до дітей.
А як ми не вдома? Хочемо побути вдвох? Спимо, або не прибрано?
Мои так никогда не делали и не сделают, у нас даже в комнату без стука входить не принято, если человек там один и закрыто .
Ролители мужа так делали несколько раз. Если я сама дома, то не открывала. Потом говорила, что спала или работала.
Если с мужем, то уходила по делам, а он с ними осиавался.
Для меня такая фигня не нормальна совсем