Фантазерша• 17 июня 2023

Запах от ног

Бывало ли у вас такое, что где-то, например, на работе, вы слышали ужасный запах от ног коллег, при том что они сидели обутые? может ли такое быть?
Да_Я_ТакаЯ_• 17 июня 2023
Может это от вас?)
автор Фантазерша • 17 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Может это от вас?)
Может
Ворую вкусняшки• 17 июня 2023
Бывает такое и в транспорте
Зайдешь и можно задохнуться
Снегопадка• 17 июня 2023
Не нюхайте.
Біток чи ефір?• 17 июня 2023
Є колега, чистоплотний, але в нього захворювання. Бере на роботу додатковий комплект одягу та взуття зі шкарпетками.
Ля-ля-ля• 17 июня 2023
Я працюю на заводі і таке в мене кожного дня, у спецвзутті і при запиленності цеху це не дивно. Але, дуже рідко, але буває відчуваю і в звичайному житті, навіть було у супермаркеті. У мене взагалі з нюхом все ок, тож часто відчуваю те, що не дуже і хотілося б...
СКИБИДЫШь• 17 июня 2023
Конечно может. Паста теймурова в помощь