Фантазерша• 17 июня 2023
Запах от ног
Бывало ли у вас такое, что где-то, например, на работе, вы слышали ужасный запах от ног коллег, при том что они сидели обутые? может ли такое быть?
Біток чи ефір?• 17 июня 2023
Є колега, чистоплотний, але в нього захворювання. Бере на роботу додатковий комплект одягу та взуття зі шкарпетками.
Ля-ля-ля• 17 июня 2023
Я працюю на заводі і таке в мене кожного дня, у спецвзутті і при запиленності цеху це не дивно. Але, дуже рідко, але буває відчуваю і в звичайному житті, навіть було у супермаркеті. У мене взагалі з нюхом все ок, тож часто відчуваю те, що не дуже і хотілося б...