Кому там слова не давали• 19 июня 2023
В кого робота не в офісі, а у вас є брючний костюм?
Якщо так, то куди одягаєте?
Сплюшка• 19 июня 2023
Немає зараз, а на початку двохтисячних було два - літній і демі, правда з базару. Так тоді любила їх.
Кому там слова не давали
• 19 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
Нет никаких костюмов. Работаю в офисе. Жакет добавляет сразу лет 10.
Ось жакет я якраз ношу. Оверсайз під футболку та мом джинси.
А костюми подобаються, але не зовсім розумію їх доречність, куди одягнути, бо робота не в офісі.
natalyabuyukli1983• 19 июня 2023
Працювала в офісі,понакупляла дорогих костюмів різних, одягала в ресторане,але рідко ходжу по ресторанами,треба продавати,реально одягалися кілька раз
ВЫВсеВрете• 19 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
КараПузовна• 19 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
То у вас такие жакеты и офис