Продавчиня кіз• 22 июня 2023

Мечтаю про белую спальню. Где смотреть? Кровать отдельно

Где лучше всего заказать? Кровать отдельно будет. Но не кустарную а чтоб производство было. Чтобы качественно сделали
Пописанная парта• 22 июня 2023
На Віярі замовити все що вам треба.

Масяня Я• 22 июня 2023
Клен. там заказывала
автор Продавчиня кіз • 22 июня 2023
Ответ дляПописанная парта
На Віярі замовити все що вам треба.
Віяр це назва сайту?
Маргарита-8944• 22 июня 2023
https://aquarodos.ua/mebel_dlya_doma/spalni/byanka...

Це наша спальня в квартирі яку ми покинули((((
Купили за рік до війни( Вона чудова
Відірву та викину• 22 июня 2023
Ті що у мене в закладках, може це не те що шукаєте тоді сорі
Пописанная парта• 22 июня 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Віяр це назва сайту?
І сайт і магазин. Приходите, кажете- показуєте що вам треба, обираєте з чого це все буде ( вибір просто величезний), даєте їм заміри, хоча може вони і самі приізжають, і виготовляють
автор Продавчиня кіз • 22 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944

Купили за рік до війни( Вона чудова
А що саме брали? Мені треба комод тумбочки та шкаф. Ліжко окремо хочу. При чому сіре.
Маргарита-8944• 22 июня 2023
Шафу, тумбочки, ліжко і комод.
Якість дуже хороша.
автор Продавчиня кіз • 22 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Шафу, тумбочки, ліжко і комод.
Якість дуже хороша.
Тумбочки не маленькі?

Маргарита-8944• 22 июня 2023
Там на сайті вказані розміри. У нас була невеличка спальня, такі підійшли. Але бувають і більші звичайно
автор Продавчиня кіз • 22 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
На вигляд круто. Довго вам робили? Шкода що ви зараз не вдома. Я вам щиро бажаю скоріше повернутися додому.
Маргарита-8944• 22 июня 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
20 днів і вже привезли у квартиру і зібрали.
Щодо повернення - мабуть це не скоро(( Я з Донецької області(
Мама Чели• 22 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944

Купили за рік до війни( Вона чудова
За такі гроші можна замовити дубову спальню білу виробництва Явір, а не з ДСП
Мама Чели• 22 июня 2023
Якщо хочете з ДСП, то дійсно краще на Віярі замовити, ціна буде набагато нижчою, ніж в Аквародосі, а матеріали такі ж самі.
Вчителька з мікрорайону• 22 июня 2023
Ось таку купили в Києві, виробник Ди портес. Ліжко замовляла окремо.
Сподобалось ,що шафи і комоди різного розміру та наповнення ( ящики, полички на вибір)