ПушАпница• 02 июля 2023
Когда у нас уже откроется зара?
Вот и весь вопрос
ПушАпница
• 02 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Вже скоро.одразу після нашої перемоги
Нет обещали раньше, свет горит в тц манекены наряжали
ПушАпница
• 02 июля 2023
Ответ дляБорщик
они понимают что людям сейчас в Украине не до Зары
Ну да, людям только в кельвин , хьюго бос или вайкики с синсеем. А середнячка нет, манго разве что.
Щаслива Я• 02 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Можна фото з наряженими манекенами і щоб в руках совєтчица була зі свіженькою темою.
Щаслива Я• 02 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Раніше ні, отже робіть висновки
ПушАпница
• 02 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ну сьездите в республику или лавину
Щаслива Я• 02 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Ну сьездите в республику или лавину
Мені далеко, а ось про світло у віконці і манекени вже рік пишуть
Щаслива Я• 02 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Ну сьездите в республику или лавину
Тим більш вони зараз в рашки почали відкриватися активно, там аж всі тц ожили.
ПушАпница
• 02 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
В рашке вообще непонятно что открылось и коллекции не те что в мире, а для оркостана пошито шо попало
ПушАпница
• 02 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Мне тоже далеко. Нашла статью за конец апреля, что планировали в августе. Ну подождём.
Щаслива Я• 02 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Да-да, а на фото з тц всі їх моделі ну як так, один в один.нехай ідуть к чорту, хоча вони вже в пеклі під назвою рашка
Столічна штучка• 02 июля 2023
Ответ дляБорщик
Дивне ствердження. Тобто до Юска, до Сінсея, до до Вайеікі, до Резевда, але не до зари?
Столічна штучка• 02 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Начебто казали, що наприкінці серпня. Але все це на рівні ОБС
Психологічка• 02 июля 2023
Я до дітей іду і спеціально йду в зару,мені краще нічого нема.І стиль іхній подобається і крій.Джинси і рубашки то тільки іхні.Ще відкрила hm?ніколи навіть і не заходила,а це білизна,носкт і кост спорт супер.
Щаслива Я• 02 июля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Зара вибрала орків.нехай і гниє разом з ними
Раз одела не бу• 02 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
В Киеве в Республике реально наряжали ещё в январе. Наряжали наряжали и всё
Столічна штучка• 02 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Зара обирає де заробляти. Як вважаєте, де більше покупців в кацапії чи в Україні, де Індітекс більше заробити може? Мені пофіг що там працює чинне працює в кацапії, мені важливо що я можу купити тут в Україні.
Борщик• 02 июля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
то ви проти санкцій на росії ? що ви бренд захищаєте, коли власники цього бізнесу ніяких цінностей не мають окрім заробити бабла ..
Столічна штучка• 02 июля 2023
Ответ дляБорщик
Не треба все до кучі. Я за санкції та я за те, щоб українці мали можливість вдягатися в Індітекс у себе на батьківщині, в Україні. Та якщо для цього Зарі треба заробити на кацапах, то нехай заробляє на них
ПушАпница
• 02 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Та ради бога, не покупайте.