Перемелица• 05 июля 2023

Третя дитина

От спостерігаю за знайомими у кого було 2 дитини, і завжди говорили, що на третю ні за що не зважується, тепер масово в очікуванні третьої дитини? У вас також так? Цікаво це повʼязано з війною чи так раптово всі захотіли мати третю дитину?
Мания-Величия• 05 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А мені ще треба двох для виїзду, як так щоб одразу....
на меня в 44 свалилось счастье , старшему 18. так что в пролете с выездом)
Заела_пластинка• 05 июля 2023
я завжди казала, що хочу трьох ... а тепер дай Бог на другу наважитись ...
Області пітьми• 05 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Цікаво що вони будуть робити коли закон змінять і треба буде вже 4 або 5 дітей. Цілком імовірно до того йде
Мене це опом´ятало, а то теж почала думати про 3 дитину.
Впринципі, мрію про донечку
Попразендовна• 05 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Вообще дешевле купить липовую справку, чем ребенка родить третьего. Но наши женщины готовы на все ради мужиков
Справка, конечно дешевле.
НО:
1) не у всех есть возможности ее купить и зачастую родить третьего самый надежный вариант и доступный из имеющийся в наличии
2) не у всех есть «выходы» на продавцов

Продавцы, тоже очкуют и по 100 раз перестраховываются…
Дюймовочка• 05 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Народжувати дитину в шлюбі-це нормально.
А ось купувати довідки,давати хабарі і збільшувати корупцію в і без того корумпованій країні-це мерзенно.
Гидко дивитись на таких липових волонтерів і інвалідів
вчора була тема, про впо в Києві, а зайшло що ці впо купують справки, ще з 2022 року. накинулись-що неправда, вони насправді мабуть інваліди масово з 24 .02.2022...жесть я теж знаю, що робили справки хто які і успішно виїзджали і будуть ще виїзджати, ціна питання тільки змінилась
ДолькиКабана• 05 июля 2023
У него красивые, говорящие глаза. Как омут. В человеке глаза это все. Ни опа, ни накачанный пресс, ни ноги, ни Сиси.. Ничто не может сравниться с глазами по воздействию на других людей. Да привлекать внимание могут, но покорять нет. А глаза могут.
Флюорография гуся• 05 июля 2023
Есть такие, связываю с войной
Твоя космішна• 05 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
У мене двоє дітей. На третю не маємо фінансової змоги. Народжувати, аби «відмазати» чоловіка, не буду. Сьогодні троє, а завтра перепишуть законодавство і це буде чотири та більше. Знову побіжите в пологовий ?
А ми мали до війни, але у чоловіка якийсь біс правильний вселився🙈, почав готуватися, як у космос, хоча мій гінеколог сказала, що ми здорові і можемо, як то кажуть хоч сьогодні, але ж ні чоловік -ой, ти випила келих вина позавчора ввечері 🙈, ще щось начитався про якісь сперми, що впливає🙈, це був жах, я тоді сказала до побачення, відкладаємо на наступний рік 2022...
Чесно, шкодую, але вина у цьому лише чоловіка у нього явно були якісь проблеми, зараз би й хотіла, але і здоров´я не те, і страшно.
младокошкина• 05 июля 2023
Я такого не спостерігаю.
Теж завжди говорила , що хочу лише 1 дитину. Але народила другу.
Доль Чекомбана• 05 июля 2023
Так,двоє сусідів вже народили.Дурна ідея.Краще інвалідність зробити собі якщо для цілей захисту чоловіка
Кили и Манджаро• 05 июля 2023
Ну і чудово, в Україні буде важка демографічна ситуація, треба відновлювати вже зараз
автор Перемелица • 05 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Просто сумніваюсь, що всі, хто народжує третю дитину, щоб оминути війну, будуть жити в Україні😂 Ага) Саме для цього вони і народжують, щоб підняти демографічну ситуацію)))
Княгиня пітьми• 05 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Не всі готові свідомо порушувати закон.Бо це болото в Україні ніколи не закінчиться через таких,як ви,які всі довідки купляють.
Ні революції,ні війна,ні смерті людей-ніщо вас не змінює.
Главное чтобы можновладців наших изменили с их барабанами, сковородками в убежищах, спорт площадками в забитых сёлах на 2 человека и так далее- открывайте прозоро и почти каждый тендер как находка
А за обычных людей не переживайте.
Стрибну в гречку• 05 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ну.. Мужик выедет и на свободе увлечется другой. А ребенок так и останется. Такое..
А тут ’в клетке’ увлечься не кем?))))))
Стрибну в гречку• 05 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Эко)))))
Стрибну в гречку• 05 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Ну когда тут писали что женщин будут тоже призывать. Помните какой хай поднялся.
Легче же мужика отправить, еще и чужого особенно.
Только хотела написать
Что если и женщины военнообязанные станут, то вся советчица на следующий же день пойдёт рожать от все соседей
L-i-s-a-92af• 05 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
А за обычных людей не переживайте.
Можновладці не з космосу до нас потрапляють,а виростають з таких ось ’простих людей’,які толерують і виправдовують корупцію на всіх рівнях.
L-i-s-a-92af• 05 июля 2023
Ответ дляМиззери
И куда вы выезжать собрались ? На вас все держится в этой стране
Я повернуся,не переживайте)))
Сплюшка• 05 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Головне, аби людини розуміли важливість дітей, а не заради виїзду з країни
Дети это очень дорого и хлопотно. Если для выезда - то лучше за деньги выехать)
Чарівна патика• 05 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Потому, что они видят пример, что можно прийти к власти и тупо себе по карманам набивать.
И такими же, за барашка в бумажке, методами приходят.
лаМпочка• 05 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Дякую вам,адекватно людино
Леннон_Жив!• 05 июля 2023
Ответ дляБелоснежко
Прям масово? В мене жодних таких знайомих немає
у меня тоже.)) Родили одну и все.
Одни родили 3-ю, но они уезжать не собираются. И призыв папе не грозит.
лаМпочка• 05 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Тема о детях ради выезда. Такие люди хуже, чем липовые справки
Хто сказав?
лаМпочка• 05 июля 2023
Ответ дляМиззери
Какая разница какой метод если цель одна -увильнуть от фронта
У вас раніше якісь адекватні дописи були.Ви ж виїхали ,чого вас так ’болить’мобілізація?
L-i-s-a-92af• 05 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Діти бачать приклад батьків,а не дядька в телевізорі.Велика корупція виростає з ’маленьких людей’
Миззери• 05 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ага, особенно когда рожают что б выехать )
Миззери• 05 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Потому что у всех должна быть эта возможность , не? Или типа я выехала а остальным нельзя, пусть сидят
angel4ever13• 05 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Всі ці інвалідності липові саме час скасувати всі,бо кожен другий ´інвалід’, насправді давав хабаря чи зараз,чи раніше.
І невиїзд багатодітних батьків треба скасувати. Люди народили трьох, а в житті всяке могдо трапитись. Вони ж повинні були думати чи зможуить якщо шо самотужки дітей на ноги поставити...
Одній та двом дітям батько потрібен аж ніяк не меньше!
Нарождують третього заради виїзду на мою думку якісь узколобі, ті які до війни заради пособій народжували
Миззери• 05 июля 2023
Ответ дляangel4ever13
Сейчас вас забанить попробуют за такое
L-i-s-a-92af• 05 июля 2023
Ответ дляangel4ever13
Батько потрібен всім,але з фінансової точки зору в родинах, де дітей 3+ має бути двої батьків,щоб їх утримувати.
Про порівняння фіктивних інвалідів,які насправді інвалідами не є і справжні багатодітні сім´ї-то то взагалі