Я Головна• 05 июля 2023
Скейт для хлопчика, який обрати?
Син просить скейт. 9 років, 148 см зріст. Я дивлюся, їх море варіантів в неті, пенніборди, лонгборди...Який порадите обрати для початку? На що звернути увагу?
Чи норм ті, що в епіцентрі є, наприклад?
Якісь професійні і дорогі не розглядаю, бо не знати чи надовго його ентузіазму вистачить)
Помеха справа• 05 июля 2023
Пусть попробует у друзей сначала проехать. Моя дочь хотела, проехалась, разбила губу, стесала коленку, уже не хочет))
А ось і я• 05 июля 2023
Ни пенни, ни Лонг. Берите классику, главное подвески чтобы были качественные, накат, хотя он это может и со временем сам менять. Кстати, на олх можно найти б/у но зато от тех кто профессионально катался, а значит доску имел не фуфло.
Я Головна
• 05 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Так ви у нього спитайте що він хоче. Пенніборд це не скейт.
Він хоче скейт з прикольним малюнком) щоб вчитися кататися. Трюки робити поки не планує)
Я Головна
• 05 июля 2023
Ответ дляА ось і я
Я не впевнена, що скейт це буде тривале захоплення, не факт, що до першого розбитого коліна)
Я Головна
• 05 июля 2023
Ответ дляПомеха справа
У друзів, на жаль, нема. У нас приватний будинок, є місце, де вчитися просто їхати на ньому. Знаю-знаю, що основний прикол скейта не в цьому) Є в місті невеличка зона для скейтерів із трамплінами, але я до того морально не готова, та і малий трохи страшко, трюки поки не планує робити)
Тому шукаю якісь простіші варіанти
Помеха справа• 05 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Тому шукаю якісь простіші варіанти
Мне тут советовали девочки пенниборд, он меньше и вроде тише едет, типа на нем легче учиться. Мы собирались в выходные с дочкой в Антошку или эпицентр съездить и примериться. Но она не дождалась, попробовала у друзей((
Моей 10,5.
Форс мажор• 05 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Вот качественный и недорогой для скейта, детский. Для новичка отлично будет.
Закуйовджена життям• 05 июля 2023
Я б ще порадила з власного досвіду баланс борд замість скейту. Він нетравматичний, хоча впасти також можна)
Синові оце подарували, то дуже задоволений. Я поки не можу там втриматися, як на мене - дуже важко. Але цікаво і корисно.
Вибачте якщо недоречно.
Я Головна
• 05 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Дякую!
Я Головна
• 05 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вибачте якщо недоречно.
Дякую! Подивлюся, цікаво що це)
А ось і я• 05 июля 2023
Ответ дляЯ Головна
Нехай у нього все вийде без зайвих падінь)
Доречі, навчитися правильно падати - це важливо, тоді не буде ні зламаних кісток, ні ушкодження тканин.
Навіть навчитися просто їздити зайвим не буде, це йому надовго буде тренування балансу, спритністі та швидкісті прийняття рішень.
Я Головна
• 05 июля 2023
Ответ дляА ось і я
Дякую) вже подивилася балансборди, що вище порадили. Теж класні, думаю, треба комплектом брати)