Реверанс• 05 июля 2023

Так зухвало в обличчя українців ще ніхто не плював.Барабани і Бабій

Звільнений через закупівлю барабанів голова Дніпровської РДА Києва отримав іншу посаду
Наразі Павло Бабій став заступником голови Дніпровської райдержадміністрації. У РДА пояснили, як так сталося.

https://www.unian.ua/politics/zvilneniy-cherez-zak...
Sara-a• 05 июля 2023
Ответ дляJave
Хлопці воюють за себе і за свою країну..це чмо використовую їхню жертовність і хоробрість в своїх низьких ціллях.. як мене тошнить від нього
Так ото ж .
Пока наши воюют , эта шваль страну грабит и разваривает .
Sara-a• 05 июля 2023
Разваливает *
автор Реверанс • 05 июля 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я шокована. Яким чином можливо було б створити петиції про звільнення? Це юристи потрібні?
Петиція про звільнення резнікова і недолугого міністра культури набрали по 26 000 голосів.Нічого не змінилось
Линусик 2641• 05 июля 2023
КМДА працює вулицю Ромена Роллана на Жюля Верна переіменували. І метро Льва Толстого на Героїв України.
Скільки бабла на таблички спишуть....
Jave• 05 июля 2023
Ответ дляSara-a
Так ото ж .
Так.. і ще багато дівчат воює.. а то ми звикли тільки хлопці..хлопці але там стільки й дівчат

А стосовно зеленського, мені важко підібрати слова до його дій і нього..але ж його обрали українці
Sara-a• 05 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Так ничего и не изменится , они поняли , что народ им ничего не сделает , они неприкосновенны и могу творить, что хотят .
Скажите спасибо - незначаснікам, благодаря им , нашей Конституцией зелёная шобла подтерлась и делает вид , что ее нет .
Sara-a• 05 июля 2023
Ответ дляЛинусик 2641
Скільки бабла на таблички спишуть....
Это мелочи , они каждый день списывают миллионы на мультики , овощерезки , барабаны …..
Ivanka Tramp• 05 июля 2023
Ответ дляЕленнн
... а тим часом простий плебс вже розпочав деребанити свої запаси на чорний день...
--

’Українці у червні вперше майже за рік продали більше валюти, ніж купили, – Нацбанк
Новини БізнесЦензор Фінанси
гроші,долар,фінансування
Обсяги продажу українцями валюти у червні цього року вперше з липня минулого року перевищили обсяги її купівлі. Так, чистий продаж становив $17,8 млн порівняно з чистою купівлею $158,6 млн у травні та $224,4 млн у квітні.
Про це свідчать дані Національного банку, Джерело: https://biz.censor.net/n3428973

--
на відміну від ’соціального ліфта’,у тих- деребанення йде успішно. (от тільки джерела різні. ) Порадієм за своїх слуг ,котрих вибрали. (Значить правильно тоді голосували плебс. І це надовгі роки... Тепер нехай радіє результату свого вибора.)
Щас вам напишут ’ шотонаотдых ’ люди меняют ага
Vitamina1407• 05 июля 2023
Поясніть хтось нащо вони закупили рації для бомбосховищ на мільйон чи на кілька? При тому рацій декілька штук. Краще б дешевших, але на цю сумму купу накупили до ЗСУ, а не 5 рацвій за такі бабки до бомбосховищ
Еленнн• 05 июля 2023
Ответ дляSara-a
..чимаємо титри (анонсовано, все по чесному, не даром витіг на видне місце) .. і затикаємся.
Portnaya• 05 июля 2023
Так нажаль є...це вже давно нам ясно , хто розкошує а хто бідує
fishcka• 05 июля 2023
Ответ дляJave

він сам чесно на стадіоні сказав - ’я ваш вирок’
все так і відбувається
Vitamina1407• 05 июля 2023
Ответ дляЕленнн
Ці мати публічно вже кумарять. Уявляю в США чи в Європі вийшов би хтось з відомих чи політиків з написом фак ю, або кур*а чи ще щось. А ці пики стоять і їм дійсно пох
Ivanka Tramp• 05 июля 2023
Ответ дляSara-a
Они тему масковских попов вытягивают , когда надо от очередного беспредела власти отвлечь .
Никто их не выкинет , они все одна шайка фсбшная.
Мосадовская шайка
Metelitsa• 05 июля 2023
Ответ дляPole
Удалено администрацией...
Це про нашу Політейку

Вона, заслужена жмурукалка і Зе агітаторка, перша не повірила в шашлики і звалила від свого кумира.

Терер топить за нього з-за кордону
Sara-a• 05 июля 2023
Ответ дляMetelitsa
Це про нашу Політейку

Терер топить за нього з-за кордону
Работает человек
Ivanka Tramp• 05 июля 2023
Ответ дляMetelitsa
Це про нашу Політейку

Терер топить за нього з-за кордону
Кстати давно ее не было слышно. Или она под другим ником агитирует?
Pole• 05 июля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Так, vihola вона давно.
Ivanka Tramp• 05 июля 2023
Ответ дляPole
Так, vihola вона давно.
Так и вихолы давно тут не было
Sanam• 05 июля 2023
Мене жахає інше - наша перемога. Як ми розраховуємо перемогти ворога на полі бою, якщо у нас внутрішня окупація тим самим ворогом, його агентами? Як це можливо на практиці, не подолавши внутрішнього? Всі вони для того тут і сидять, щоб цього не сталося, по факту, бо на словах можна назвати ’перемогою’ що завгодно. Військовим заважають, ресурси розкрадають, на всіх тиснуть, але багатьом пересічним ніяк не дійде, нажаль.
Metelitsa• 05 июля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Вона може міняти ніки.
Хто знає, скільки їх у неї...
автор Реверанс • 05 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
Вони їх не купували просто вкрали ці гроші у нас