Тантрический кекс• 05 июля 2023
Как это работает?)
Приезжают бабушки помочь с ребёнком, а становится в 2 раза сложнее?)
Амелі на мілені• 05 июля 2023
Ответ дляlisulya
Это как на кухне не может быть двух хозяек, так и в воспитании не может быть двух главных воспитательниц
Згодна 🤝🏻
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 июля 2023
Мне было намного легче и проще, когда помогала мама с маленьким ребёнком
Кружите меня,кружите• 05 июля 2023
Токсичные бабушки. Не видят в своих детях взрослых людей. Спорим, что если бы они приехали к своим друзьям, то вели бы себя ниже травы, потому что в гостях. А с детьми - можно.
ЯсноВидящая• 05 июля 2023
Бо треба ще бавити бабусь, всім увагу приділити, приготувати, не ляжеш собі, не почуваєшся розслаблено
Святатабожа• 05 июля 2023
Мені мама допомагала класно, смачного нагодує, з дитиною погуляє, перегладить гору одягу (бо любила це), ще й каже, йди, куди хочеш, відпочинь. Свекруха жила в моїй квартирі 7 років, якраз як донька народилася і до їх першого класу. І по одній вони кожна просто супер, а от вдвох як були з дітьми, коли я народжувала, то випендрювалися і не знали, як себе вести і хто головна.
Носки на подтяжках• 05 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Тоже не люблю этих приездов, ещё и им угождай
ЯсноВидящая• 05 июля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Я потім ще день відходжу від такої допомоги))
НаливайКа• 05 июля 2023
В мене так само, якщо приїжджає моя мама то втричі важче - приділити увагу гостям, нагодувати, розважити, постійно врегульовувати конфлікти бо дитина прощупує кордони раптом у бабусі прокатить, пояснювати бабусі які в нас правила, вгамовувати дитину через перезбудження. Ну нафіг таку «допомогу»