В темі про заборону абортів https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3364294-3 писали про те, які аборти шкідливі і тому їх треба заборонити.
Так, ми маємо турбуватися про жінок і захистити від шкідливого.
У 2013 році випадково трапився файл, схожий на відсканований документ і там була статистика жіночої смертності Росія, 2007. Якщо коротко, від абортів помери 7 жінок і 200-300 жінок померли від пологів.
Ну, я й так знала, що пологи набагато ризикованіше, ускладнень більше, тому нічого дивного.
Але для чого мені Росія? Пішла дивитися, що по Україні. Знашла інфу за свіжіший рік і там цифри вже важко сказати, але пропорції точно такі самі. Трішки жінок померли від абортів за рік і пару сотень - від пологів.
Ага. А небезпечні для жінок аборти, дивіться, не переплутайте.
Знову дивилася у 2020, так, згадалося, дай, думаю, гляну, що змінилося.
Ага, інфу прибрали з усіх пошукових систем. А я шукати вмію, я спільноту вела 6 років, свої міні розслідування робила, шукаю професійно ))
Дя тих, хто не врубався, сховали дані про те, скільки у нас жінок вмирають під час пологів.
Ну, може хтось із вас знайде, то дайте лінк
То що, будемо забороняти пологи? У них і смертність набагато вища, ускладнень теж набагато більше, жінки часто то в дурку потрапляють від психозу, то в вікна виходять, знаю особисто. І так далі, тему можу розвинути, на багато дописів вистачить.
Ну а що, ви проти здоров*я жінок?
Результат:
вже голосів:
68 (32.38%)
Хай чоловіки народжують
58 (27.62%)
За чесну інформацію про ризики
36 (17.14%)
Заборонити репрод. насильство
26 (12.38%)
Свій варіант
12 (5.71%)
Заборонити агіт. родиоздоровлю
10 (4.76%)
Заборонити пологи
PANTERA_KET• 06 июля 2023
Ответ для40ка
Ви таке не пишіть, а то хтось прочитає і від страху теж зуби посипяться
Я про себе
А у вас як з зубами?
Я про себе
А у вас як з зубами?
1 коронка мне 37. И 1 зуб хотят поставить коронку. 1реб. Абортов не было. Детей не люблю. Только своего.
PANTERA_KET• 06 июля 2023
Ответ для40ка
Я про себе
А у вас як з зубами?
Я про себе
А у вас як з зубами?
Брату 33. И 4 импланта потому что он сказочный дятел!! Ему страшно было ходить к мтоматологу вовремя и курит.
Ответ дляTammy21
Я з цим відчуттям, якщо річ стосується заборони абортів та ін.обмежень жінок у правах, постійно живу)
Просто дивлюся на весь пц навколо і розумію, що нам не так уж і складно відкатитися назад.
Я з вами згідна.
Ось Туркменістан вже багато років назад котиться.
В Афганістані стало ще гірше з правами жінок
І навіть в демократичній Америці у якомусь штаті заборонили рік два
так, наші права це те, що можна легко втратити
Татьяна_М5• 06 июля 2023
Ответ дляRemensa
Автор, я вам ідею підкину. Давайте заборонимо жінок. І нехай там іпуться самі з собою.
Правильно! Тоже так думаю. Не хочешь иметь детей, аборты запрещены, значит сходи в секс шоп, купи себе резинового мужа и будь счастлива. Ну а шо? Детей не наделает, удовольствие доставит, кормить не надо, убирать за ним не надо, не бурчит, посещается в дамскую сумочку, всегда рядом, всегда готов. Удобненько!
Що це взагалі відбувається і чому саме зараз, які в кого думки? Реакція своєрідна на вакуум, який виник після нагнітання «5 липня» чи явний вкид на грані, щоб розділити, накрутити суспільство і тримати його і далі в емоційних качелях, використовуючи маніпуляцію на важливу тему? В будь якому випадку це гидко, автор
Ответ дляTammy21
Тобто ви написали що ’не топите за аборти, бо робили їх навідмінно від автора’. Вибачте, але це можна не одним способом прочитати.
Відповідь буде?
’Ну так ,я не топлю за аборти тому що їх робила навідмінно від автора’- мова про автора,а не про мене .
Я не робила ніяких абортів,відповідально до всього відношусь.
Vitamina1407• 06 июля 2023
Ответ для40ка
Ще ви щось про своє.
Я ж українською мовою вже у другій темі пишу, що я за аборти.
У нас з вами мовний бар*єр
Удалено администрацией...
Ответ дляМарія В
Ну от бачите, а у попередньому пості було інакше написано)
Ок, дивіться, я не робила аборти, але теж топлю за них. Це взагалі питання прав жінки, а не власний досвід. А відповідальність -- це аж ніяк не 100% гарантія.
Vanilka910• 06 июля 2023
автор, ви знаєте яка смертність від їзди на автомобілі, польотах в літаку ... перераховувати можна до нескінченності. То що й це все заборонимо?
Народжувати або не народжувати дітей вирішує жінка для себе сама, але вважаю перебір мати більше 3 дітей, якщо дохід у сім´ї не дозволяє всіх дітей виростити і дати освіту.
Mrs.Ochmonek• 06 июля 2023
Ответ дляVanilka910
А що саме входить в поняття ’ дати освіту’?
Vanilka910• 06 июля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
батьки повинні допомагати дітям стати на ноги, допомогти фінансово в здобутті освіти, якщо дитина цього потребуватиме
LIANA171185• 06 июля 2023
Ответ дляContento
Автор, а как вы себе это представляете ?Женщины занимаются сексом и беременеют. Кто то осознанно , кого то контрацепция подводит. Вот беременность наступила. Аборты запрещены, роды тоже. Ребёнок просто рассосётся после того как узнает , что приняли новый закон ?
Или вы предлагаете и сексом запретить заниматься, а то мало ли что ?
Конечно запретить.Шоб 100%.
И кстати,можно ещё запрет на красивые и откровенные трусишки ввести,там иногда задувает
Панталоны-наше будущее!
Ответ дляinresta
ну так счас в районах затопления тоже информацию прибрали ,
родственникам не дают справки что утопленик утонул ,
пишут типа серце и т д
статистику правят
вот почитайте сами, в телеграм каналах ,
не больших , а в местных
пишут типа серце и т д
статистику правят
не больших , а в местных
А зачем ? Зачем умалчивать преступления раши?