Знову Я• 13 июля 2023
Вы покупали мороженое из Атб?
Сейчас в акции мороженое Стакан Великан. Кто брал, оно должно быть такой формы?
Знову Я
• 13 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Да, такое и должно быть
По чем оно сейчас?
14.90
Знову Я
• 13 июля 2023
Ответ дляПупс
Вперше спробували? Я завжди його купую)
Так, вперше) Я рідко купую морозиво
Все буде Україна• 13 июля 2023
Ответ дляБез образів
Купила по акции 2 кг белой березы. Вроде норм
Почем?
Радуга-дуга• 13 июля 2023
да, оно такой формы, мне понравилось белое, нравится что там шоколад на стенках
Радуга-дуга• 13 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Так, воно завжди таке було, але не беру його, бо ДСТУ не 4733.
что это значит?
Свій варік• 13 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
что это значит?
4733 це морозиво з натуральних інгрідієнтів, а 4735 це коли там може бути всяка фігня по типу транс жирів і всякого такого.
Крижана бурулька• 13 июля 2023
Так, все з ним нормально. Це вже давно (може навіть і років 3-5) з`явився такий формат морозива. Просто так саме таке не беру, але на знижку теж собі взяла - сподобалось. На мій смак смачне. А ще й за таку ціну. Дуже радує, що в АТБ часто знижки на морозиво. То Лімо кілограмове їли з чоловіком, то Монако ’полуничний чізкейк’ півкілограмове, то в брикетах пломбір (забула назву), теж була недавно знижка. Бо без акцій якось дуже сумно те морозиво купувати за такими цінами.
я Кукарача• 13 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Я себе в айфоне в заметки записала после просмотра передачи ’Все буде добре’, что нужно покупать мороженое только с кодом 4733
А если 4735, то там куча шкидлывых речовын(
Но такой стакан-великан есть еще у Ласункы
Ща пойду посмотрю, если у меня есть в морозилке, то напишу какой там код
Крижана бурулька• 13 июля 2023
Ответ дляСвій варік
А Ви дійсно впевнені, що якщо там буде написано ’4733’ - то це точно правда?
Ви ж в Україні живете не 1й день? Просто на заборі теж щось пише, та і на ринках, на розкладках D&G парфуми продають, тільки є нюанс
Мошей ницца• 13 июля 2023
беру их марку килограммовыми со сгущенкой, кофейное, ванильное, до сих пор жива, и цена - шара 90грн
Свій варік• 13 июля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Впевнена, бачила купу експертиз незалежних по морозиву з ДСТУ, тому купую тільки 4733.
Мию чакри щоденно• 13 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Совсем какашка?
У меня дети его любят
Свій варік• 13 июля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Совсем какашка?
У меня дети его любят
Та ні, мій син теж любить, іноді беру йому, але не часто, стараюся щоб все таки було 4733.
Крижана бурулька• 13 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Я думаю, що Ви просто оптимістка
Мию чакри щоденно• 13 июля 2023
Ответ дляНапланетянка
купляю морозиво ТМ Монако ’Тірамісу’
ТМ три медведя
Напланетянка• 13 июля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
ТМ три медведя
точно.... Морозиво Монако Тірамісу, а ТМ 3 медведі